REKLAMA

CBA w ratuszu?

REKLAMA

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, dzisiaj Urząd Miasta Płocka „odwiedzili” funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego. W jakiej sprawie?

Niestety, do końca dnia pracy ratusza, nie udało nam się uzyskać informacji z Zespołu ds. Medialnych. Alina Boczkowska z zespołu zapewnia, że do jutra skontaktuje się z nami. Nieoficjalne informacje na ten temat są natomiast mocno niepokojące.

Funkcjonariuszy CBA zainteresował podobno szczególnie wydział promocji, nad którym nadzór sprawuje – nieobecny od dłuższego czasu – sekretarz miasta Marcin Uchwał. Jak dowiedzieliśmy się w ratuszu, sekretarz przebywa obecnie na zwolnieniu lekarskim (po wcześniejszym urlopie). Czy ma to związek z dzisiejszą wizytą CBA? Oficjalnie nie udało nam się tego potwierdzić, natomiast z różnych źródeł docierają do nas informacje o działaniach sekretarza miasta, które wzbudzają zainteresowanie odpowiednich służb. Od dłuższego czasu monitorujemy te doniesienia, które sprawdzaliśmy również w CBA. Biuro nie potwierdziło, ale i nie zaprzeczyło tym informacjom.Jedno jest pewne – milczenie w tej sprawie zarówno samego Marcina Uchwała, jak i jego pracodawcy, prezydenta Płocka, powoduje domysły, od których łatwo do zaawansowanych plotek. Być może korzystniejsze dla wizerunku miasta byłoby wydanie oficjalnego oświadczenia?

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU