REKLAMA

Byli przez kilka lat poszukiwani listem gończym. Jeden ukrywał się za granicą, drugi w warszawskim motelu

REKLAMA

Płoccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy poszukiwani byli listem gończym. Jeden ukrywał się w jednym z warszawskich moteli, drugiego zatrzymano po przyjeździe do Polski.

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Płocku zatrzymali pod koniec września dwóch mężczyzn, którzy od kilku lat byli poszukiwani listem gończym. W wyniku czynności operacyjnych, policjanci ustalili aktualne miejsca pobytu poszukiwanych.

PowiązaneTematy

Pierwszy z mężczyzn ukrywał się w jednym z warszawskich moteli.

– Funkcjonariusze z płockiej komendy, współpracując ze stołecznymi policjantami, zatrzymali 54-latka. Zgodnie z wyrokiem sądu, za liczne kradzieże oraz kradzieże z włamaniem mieszkaniec Płocka za kratkami spędzi najbliższych 13 lat – informuje sierż. szt. Monika Jakubowska z KMP w Płocku.Kolejny zatrzymany przez kilka lat ukrywał się poza granicami kraju.

– Gdy tylko powrócił, natychmiast wpadł w ręce policjantów. 29-letni płocczanin za kradzieże oraz przestępstwa narkotykowe „odsiedzi” 1,5 roku – wyjaśnia sierż. szt. Monika Jakubowska.

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu płockiej komendy, zgodnie z treścią listu gończego, doprowadzili zatrzymanych do Zakładu Karnego.REKLAMA
Kolejny Artykuł

Komentarze 2

  1. Polak says:

    Musi to na rusi a w Polsce jak kto chce.

  2. Anonim says:

    W Polsce musi być prawo i sprawiedliwość,jakkolwiek. To rozumiejąc😁👹

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU
  • %d bloggers like this: