REKLAMA

Budmat Drift Show – mamy dla Was bilety!

REKLAMA

Druga edycja Budmat Drift Show odbędzie się 22 i 23 czerwca wokół hali Orlen Arena w Płocku. Imprezę wspólnie z Piotrem Grąbkowskim (komentatorem driftingowym) poprowadzi Marcin Prokop, relację na żywo wprost z miasteczka driftingowego będzie przekazywał słuchaczom DJ Jankes (czyli Krzysztof Jankowski z Radia Eska). Wejście na trybuny będzie w tym roku płatne, ale mamy dla Was bilety!

Impreza, która rok temu przyciągnęła tłumy płocczan, odbędzie się w Płocku jako III Runda Driftingowych Mistrzostw Polski. Organizatorzy ogłosili dzisiaj, że pojawi się na niej również jeden z najbardziej utytułowanych polskich kierowców rajdowych – Krzysztof Hołowczyc.

Można już kupować bilety na trybuny, z których będzie można oglądać zawody – sprzedaż jest prowadzona przez internet na stronie www.eBilet.pl oraz poprzez sieć salonów sprzedaży EMPIK. Bilety będzie można zakupić także na miejscu w dniu imprezy, ale tylko pod warunkiem, że będą jeszcze wolne miejsca. Wstęp na teren miasteczka driftingowego, czyli na teren imprezy jest wolny. Płatne są jedynie miejsca na trybunach.

Konkurs

Specjalnie dla naszych czytelników mamy trzy bilety na trybuny, do wygrania w naszym konkursie. Co zrobić, aby otrzymać bilet?

Należy w komentarzu pod artykułem zamieścić wierszyk promocyjny własnego autorstwa, którego tematyka będzie dotyczyć Budmat Drift Show. Ze wszystkich zgłoszeń wybierzemy trzy wierszyki, których autorzy otrzymają:

I nagroda – 1 karnet na 22 i 23 czerwca, miejsca siedzące
II nagroda – 1 wejściówka na trybunę 23 czerwca (niedziela), miejsca siedzące
III nagroda – 1 wejściówka na trybunę 23 czerwca (niedziela), miejsca stojące.Przy ocenie będzie liczyło się Wasze kreatywne podejście do tematu. Na wpisy czekamy do 15 czerwca. Pamiętajcie, aby przy dodawaniu komentarza wpisać również swoje imię i adres e-mail – inaczej nie będziemy mogli się z Wami skontaktować. Wyniki ogłosimy do 18 czerwca. Powodzenia!

Rozwiązanie konkursu

17.03.2013
Po burzliwych obradach i tajnym głosowaniu, wybraliśmy zwycięzców konkursu.

Pierwsze miejsce i karnet na miejsca siedzące 22 i 23 czerwca otrzymuje pani Krystyna (28/40 pkt.)
Drugie miejsce i bilet na trybuny, miejsca siedzące 23 czerwca otrzymuje pani Małgorzata (26/40 pkt.)
Trzecie miejsce i bilet na trybuny miejsca stojące 23 czerwca otrzymuje pan Krzysztof (23/40 pkt.).

Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom gratulujemy kreatywności. O sposobie odebrania nagrody poinformujemy mailowo.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU