REKLAMA

Blondynka u stóp szklanej kopuły, czyli Bajm w galerii

REKLAMA

Miłośnicy głosu Beaty Kozidrak i klimatycznych utworów zespołu Bajm już wiedzą – w najbliższą sobotę będzie można posłuchać na żywo królowej polskiej sceny muzycznej. Być może jednak nie wszyscy słyszeli, że z zespołem można spotkać się również osobiście – w Galerii Mazovia.

W sobotę, 18 maja o godz. 16 Beata Kozidrak z zespołem Bajm spotka się ze swoimi fanami, którzy mogą otrzymać autograf na przyniesionej przez siebie (albo właśnie zakupionej) płycie czy najnowszej książce o zespole, zatytułowanej „Płynie w nas gorąca krew BAJM”.

2013 rok jest jubileuszowym dla zespołu. Ciężko w to uwierzyć, patrząc na kondycję Beaty Kozidrak, ale Bajm obchodzi jubileusz 35-lecia na polskiej scenie muzycznej. To właśnie z tej okazji odbywa się specjalna trasa koncertowa, podczas której fani mogą usłyszeć na żywo największe przeboje akustycznie i elektrycznie. W płockim amfiteatrze o godz. 18 na pewno usłyszymy „Płynie w nas gorąca krew”, „Dwa serca, dwa smutki” czy „Białą armię”.Bilety na sobotni koncert są do kupienia m.in. w salonie Media Markt i w Empiku Galerii Mazovia.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU