REKLAMA

Bieg uliczny w ramach Pikniku Europejskiego

REKLAMA

W ramach Pikniku Europejskiego po raz pierwszy w Płocku odbędzie się bieg uliczny. Zawodnicy przebiegną wzdłuż najpiękniejszych zabytków miasta.

PowiązaneTematy

Start i meta wszystkich biegów znajdować się będą na Wzgórzu Tumskim – za Bazyliką Katedralną. Uczestnicy przebiegną aż do parku Domu Technika, gdzie nastąpi nawrót. Cała trasa liczyć będzie około 5 km, zaś dzieci do 12. roku życia przebiegną dystans  500 metrów – nawrót przy pomniku Ludwika Krzywickiego.

Udział w zawodach jest bezpłatny, a zapisy odbędą się w dniu biegu, czyli w niedzielę 12 maja, od godz. 9. Nie będzie prowadzona klasyfikacja. Nagrody, czyli puchary, otrzymają jedynie najstarszy i najmłodszy zawodnik.

TrasaBieg dzieci: start na deptaku za Katedrą w kierunku sądu – nawrót przy pomniku Ludwika Krzywickiego – meta w miejscu startu.

Bieg główny: start na deptaku za Katedrą w kierunku sądu – taras widokowy za Hotelem Starzyński – deptak pieszy za pomnikiem Księcia Bolesława i Wojów – deptak pieszy za Archiwum Państwowym – skwer za Świątynią Miłosierdzia i Miłości – nawrót w parku przy Domu Technika – skwer za Świątynią Miłosierdzia i Miłości – deptak pieszy za Archiwum Państwowym – deptak pieszy za Archiwum Państwowym – deptak pieszy za pomnikiem Księcia Bolesława i Wojów – taras widokowy za Hotelem Starzyński – meta na deptaku za Katedrą.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU