REKLAMA

Bieg Obrońców Płocka 1920. Będą utrudnienia w ruchu

REKLAMA

W sobotę, 19 sierpnia, ulicami Płocka przebiegną płocczanie w ramach pierwszego Biegu Obrońców Płocka 1920r.  Jak podaje Urząd Miasta Płocka, będą utrudnienia w ruchu.

PowiązaneTematy

Bieg odbywać będzie się w godzinach 18-20 i właśnie w tym czasie obowiązywać będą ograniczenia w poruszaniu się aut, konkretnie zaś od godz 17 do godz 19.30. Całkowicie wyłączona z ruchu zostanie ul. Kościuszki i Plac Dąbrowskiego.

W związku z tym nastąpią utrudnienia w przejeździe kolejki turystycznej „Ciuchcia Tumska oraz autobusów komunikacji miejskiej tych linii, których trasa pokrywa się z trasą biegową.Utrudnienia będą jednak występować na całej trasie, której start zawodników 18 z ulicy Małachowskiego. Następnie szlak prowadzić będzie ulicami: Małachowskiego, Teatralną, Kościuszki, Plac Dąbrowskiego, nawrót za wieżą Ciśnień, powrót ul. Plac Dąbrowskiego, Kościuszki ,Grodzka,, Synagogalna, Al. Jerozolimskie, Synagogalna, Bielska, Zduńska, Okrzei, Kazimierza Wielkiego, a następnie ul ścieżkami spacerowymi wzdłuż ul. Kazimierza Wielkiego do Domu technika, następnie ścieżkami spacerowymi do ul. Piekarskiej . Trasa liczy 10 km dwa okrążenia po 5 km każda.

 

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU