Bezpieczny powrót z wakacji – konkurs plastyczny z CM Medica

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Trwają wakacje – czas długich i przyjemnych podróży. Jak bezpiecznie z nich wrócić? Wspólnie z CM Medica organizujemy konkurs plastyczny dla dzieci, które często lepiej niż dorośli wiedzą, co oznacza bezpieczeństwo na drodze.

Do udziału w konkursie plastycznym zapraszamy dzieci w wieku do 7 lat, mieszkające na terenie Płocka i powiatu płockiego.

medica_konkursPrace plastyczne, pod tytułem „Bezpieczny powrót z wakacji”, mogą być wykonane dowolną techniką – kredkami, farbami, z wycinanek czy jako kolaż. Na Wasze prace czekamy do 31 sierpnia. Można przesyłać je na adres: PetroNews, Pl. Celebry Papieskiej 1, 09-400 Płock, z dopiskiem “Konkurs CM Medica” lub przynieść osobiście do siedziby naszej redakcji. Prace oceni jury, złożone z przedstawicieli PetroNews oraz CM Medica, będą również opublikowane na portalach społecznościowych i rywalizować na ilość “like’ów”.

fotelik_konkursDo wygrania są dwa foteliki samochodowe firmy Maxi Cosi – jednej z najbardziej znanych marek, należących do firmy Dorel Europe – lidera na rynku produktów dla niemowląt i małych dzieci.

Jeden fotelik przewidziany jest dla uczestnika, którego praca zostanie wybrana przez jury, a drugi dla autora pracy, która uzyska najwięcej „polubień” na portalu społecznościowym Petronews i CM Medica.

Pełen regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji