REKLAMA

Bariery to złe maniery – konkurs fotograficzny

REKLAMA

Konkursy fotograficzne to przeważnie dobra okazja do wyłowienia kolejnego talentu, który potrafi idealnie uwiecznić chwile. Inicjatywa Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica ma nieść za sobą dodatkowe korzyści. 

– Przedmiotem konkursu jest wykonanie zdjęcia, przedstawiającego miejsce w Płocku bez szeroko pojętych barier dla osób niepełnosprawnych – czytamy w informacji, dotyczącej konkursu. Fotograficzne baraże to wspólna inicjatywa Włodkowica i rzecznika osób niepełnosprawnych przy Urzędzie Miasta Płocka.

Konkurs nie jest obarczony zawiłymi kryteriami. Jedyne ograniczenie, któremu uczestnicy będą musieli stawić czoła, to ilość nadesłanych fotografii. Organizator zastrzega, że nie może być ich więcej niż dwie. – Jedynym kryterium jest osobiste wykonanie zdjęć przez zgłaszającego. Prace mogą być wykonane zarówno aparatem fotograficznym, tabletem, jak i na przykład telefonem komórkowym. Prace przyjmowane będą wyłącznie w wersji elektronicznej – czytamy w dalszej części regulaminu.Autor zdjęć do swoich konkursowych prac będzie musiał dołączyć swoje dane, takie jak imię, nazwisko oraz numer telefonu i adres e-mail. Termin składania prac – od 15 kwietnia do 8 maja.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU