REKLAMA

Awaria sieci ciepłowniczej. Płocczanie bez ciepłej wody

REKLAMA

Jak alarmują nasi czytelnicy, w części mieszkań w Płocku brakuje ciepłej wody. To efekt awarii, do której doszło w czwartkowy poranek w sieci ciepłowniczej Fortum.

Informację o problemie z ogrzewaniem otrzymaliśmy od naszych czytelników. Alarmują oni, że od rana są problemy z dostępnością ciepłej wody. Nie ma jej zarówno w kaloryferach jak i kranach. Informacje te potwierdza Fortum. Przy Orlen Arenie miała miejsce awaria.

– Mamy do czynienia z nieszczelnością, którą zauważono dziś około godziny 7 przy ul. Łukasiewicza – podaje Jacek Ławrecki Dyrektor ds. komunikacji. Fortum Power and Heat Polska. – Prace są już prowadzone i dokładamy wszelkich starań, by jak najszybciej ten problem rozwiązać. Przewidywany czas zakończenia robót to godz. 22 – dopowiada.Niedogodności dotyczą przede wszystkim osób mieszkających na osiedlu Łukasiewicza, a konkretnej mieszkańców ulic: Batalionów Chłopskich 3, 5, 5/1, 7, 9, Kossobudzkiego 10, 2, 4, 6, 9, Królowej Jadwigi 1, 11, 3, 5, 7, 9, 9A, 9B, Łukasiewicza 11,30, 9, Miodowa 8/2, Narodowych Sił Zbrojnych 15, 17, Pszczela 7, Rembielińskiego 13,15, Rutskich 2,4,6,8, Stanisława Siennickiego 3,4,4/1,4/2 i Zgliczyńskiego 12,9.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 8

 1. podsumujmy says:

  – Fortum Power and Heat Polska – czyli po POLSKU nie można nazwać firmy, tylko musi być PiF-PaF?;
  – jest zima to musi być zimno …pani kierowniczko?;
  – miało być lepiej, a jest jak zawsze?

 2. Anonim says:

  Mamy już piątek rano a kaloryfery nadal zimne. Co na to Pan niedorzecznik?

 3. Anonim says:

  Od poniedziałku z wykopu na Łukasiewicza bucha para a oni mówią, że awaria nastąpiła dziś. W mieszkaniach zimno, wody ciepłej nie ma, ciekawe kto odda za leki

 4. Anonim says:

  Uprzejmie proszą o wyłączenie dnia dzisiejszego z opłat za ciepło użytkowe. Proszę również ażeby wycieki z nieszczelności nie były rozliczone w opłatach mieszkańców.

 5. . says:

  Ul. Na Skarpie woda letnia

 6. Anonim says:

  Ulica Kossobudzkiego 3 też nie ma!!!! Pan rzecznik nie mówi wszystkiego.Zastanawiam się czemu nie mówi całej prawdy .Czyżby obawiał się właśnie CZEGO ?????? Brzydko jest nie mówić całej prawdy , oj oj oj .Panie rzeczniki nie ładnie …………………..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 7. Piotr says:

  Dlaczego Pan rzecznik kłamie? Już w minioną sobotę policja zglaszala do urzędu miasta wyciek gorącej wody na Łukasiewicza barwionej na zielono do Brzeźnicy. Od poniedziałku fortum kopie na Łukasiewicza. I dopiero dziś nastąpiła awaria. Kłamcy i oszuści.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU