REKLAMA

Awaria prądu w Płocku. Tir najechał na słup

REKLAMA

Najechanie ciągnika siodłowego na słup oświetleniowy spowodowało awarię, która dotknęła część płocczan. Słup przewrócił się na linię wysokiego napięcia, w wyniku czego mieszkańcy ulicy Otolińskiej i Targowej pozostają bez prądu.

17 czerwca około godziny 9.30 otrzymaliśmy informację, o najechaniu ciągnika siodłowego na słup oświetleniowy.

– Tir zahaczył o słup w pobliżu stacji paliw E-co przy ul. Targowej, naprzeciwko Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego – wyjaśnił nam czytelnik, przesyłając zdjęcie.

Uderzenie było na tyle silne, że słup pękł i przewrócił się na stojące w pobliżu słupy wysokiego napięcia.– Samochód ciężarowy marki Scania z naczepą, skręcając na ul. Targowej nie wyrobił się na zakręcie i zahaczył o słup – wyjaśniła nam sierż. sztab. Krystyna Kowalska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku. – Został ukarany mandatem karnym – dodała.

Jak informuje Energa Operator, zdarzenie spowodowało awarię prądu w Płocku na ulicach Otolińskiej i Targowej. Według przewidywań, przywrócenie zasilania może nastąpić około godz. 20.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 4

 1. Łysy Anioł says:

  „Samochód ciężarowy marki Skania z naczepą,” Powinno być SCANIA. Nazwy własne piszemy bez spolszczenia. Inaczej pisalibyśmy np. Mitsubiszi zamiast Mitshubishi…

 2. ada5 says:

  to co najechało TIR czy ciągnik

 3. arek says:

  precizo wolne ??

 4. marek says:

  Nie było na Międzytorzu .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU