REKLAMA

Audioriver na liście festiwali, które warto zobaczyć przed śmiercią

REKLAMA

Najpopularniejszy w Australii portal muzyczny Inthemix.com.au sporządził listę 25 festiwali z całego świata, które warto zobaczyć przed śmiercią. W zestawieniu pojawił się także Audioriver, który po raz ósmy zawita do Płocka.

Audioriver znalazł się na liście 25 festiwali z całego świata, które warto odkryć przed śmiercią. W zestawieniu, które stworzył największy portal muzyczny w Australii, płocki festiwal zajął 12. miejsce. Audioriver pojawił się wśród takich imprez, jak: Holy Ship! w Miami, węgierski Balaton Sound, czy Berlin Festival.

Dlaczego Audioriver pojawił się w rankingu? Autorzy chwalą płocki festiwal za wybór komfortowego terenu – plaża nad Wisłą może pomieścić 17 tys. fanów. Inthemix zwraca też uwagę na fachowy dobór gwiazd, ale najważniejszym aspektem festiwalu w Płocku jest to, że „bilety są tanie jak barszcz”. Przy okazji przypominamy, że ruszyła ich sprzedaż. Więcej informacji TUTAJ.Trzydniowy festiwal odbędzie się w dniach 26-28 lipca. Organizatorzy dotychczas ogłosili występy takich gwiazd jak: GusGus, Netsky, Jeff Mills, Tale Of Us, Alex Smoke pres. Wraetlic czy Oszibarack.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU