REKLAMA

Aresztowano nożownika

REKLAMA

Sąd Rejonowy w Płocku podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu  na 3 miesiące mężczyzny, który w ubiegłym tygodniu napadał na kobiety.

Przypomnijmy, że w ubiegły wtorek (22 stycznia) młody mężczyzna napadał na kobiety, grożąc im nożem i żądając wydania pieniędzy. Sporządzony został portret pamięciowy sprawcy, który publikowaliśmy również na łamach naszego portalu. Policja zaczęła otrzymywać sygnały o prawdopodobnym napastniku i miejscu jego przebywania.

PowiązaneTematy

W końcu dokładnie tydzień po napadach, 29 stycznia, policjanci płockiej komendy zatrzymali napastnika, którym okazał się 23-letni mężczyzna. Dziś sprawca został doprowadzony do Sądu Rejonowego w Płocku, który zastosował wobec mężczyzny tymczasowy, 3-miesięczny areszt.

To jednak jeszcze nie koniec – policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Płocku sprawdzają, czy aresztowany nie popełnił innych przestępstw w Płocku i okolicach.

Komenda Miejska Policji w Płocku składa jednocześnie podziękowania wszystkim, którzy dzięki przekazywanym dyżurnemu KMP informacjom pomogli płockim policjantom w szybkim i skutecznym zatrzymaniu podejrzanego.