“Amy” i “Joy” – wyjątkowe filmy w cyklach NovegoKina Przedwiośnie

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

NoveKino “Przedwiośnie” przygotowało dla miłośników filmów świetne produkcje, które będzie można obejrzeć w cyklu “Portret Kobiety” oraz “Kino Seniora”. Oprócz emisji filmów, tradycyjnie będą atrakcyjne dodatki.

Portret Kobiety – 19 stycznia

Portret Kobiety AMYKolejne spotkanie z cyklu “Portret Kobiety” odbędzie się już 19 stycznia o godzinie 18. Tym razem zobaczymy uznany już film “Amy”. Przed seansem wśród widzów zostaną rozlosowane upominki, a kino zaprasza również na gorącą herbatę oraz ciastko. Bilety na seans można nabyć w cenie 15 złotych.

“AMY” to dokumentalna opowieść o zmarłej w 2011 roku, w wieku 27 lat, brytyjskiej wokalistce Amy Winehouse. Historia dziewczyny obdarzonej fenomenalnym talentem, która w bardzo krótkim czasie stała się światową gwiazdą. Film zrealizowany z nieznanych do tej pory materiałów archiwalnych, z bardzo bliska pokazujący jej zawrotną karierę, presję globalnego sukcesu, potrzebę ryzykownego życia i trudne związki z mężczyznami.

 

KINO SENIORA – 20 stycznia

Kino Seniora JOYW najbliższą środę odbędzie się kolejny pokaz w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego, działającego przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Przypomnijmy, że pokazy odbywają się raz w miesiącu, w środę, o godzinie 11. W najbliższym “Kinie Seniora”, po pokazie filmu “Joy”, odbędzie się prelekcja, która zostanie poprowadzona przez Teatr Form Wielu. Bilety dla wszystkich seniorów są w cenie 11 złotych.

“Joy” to opowieść o zmagającej się z życiem samotnej matki (w tej roli nagrodzona Oscarem Jennifer Lawrence), która nieoczekiwanie dokonuje wynalazku, okazującego się światowym fenomenem i staje na czele imperium finansowego wartego miliony dolarów.

 

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji