REKLAMA

Amatorski turniej siatkówki przed ratuszem

REKLAMA

W najbliższą środę, 19 czerwca, na Starym Rynku w Płocku odbędzie się kolejna edycja amatorskiego turnieju siatkówki – PLAS Summer II.

Na płockiej starówce zorganizowany zostanie turniej, będący kontynuacją ubiegłorocznych rozgrywek PLAS (Płocka Liga Amatorów Siatkówki). Tym razem jednak siatkarze zagrają nie na hali, a na piasku.

– Będą to Mistrzostwa Płocka Amatorów w siatkówce plażowej o Puchar Prezydenta Płocka, czyli PLAS Summer 2019 – wyjaśnia Mariusz Sobczak, przedstawiciel Płockiego Stowarzyszenia Sympatyków Siatkówki 3S Płock, organizatora wydarzenia. – Siatkarze-amatorzy z Płocka i regionu zagrają dzięki infrastrukturze, przygotowanej przez Fundację Modern Sport – dopowiada.

Poprzednia edycja PLAS toczona była w płockiej Orlen Arenie. Teraz stowarzyszenie wykorzysta plażę, która rozsypana zostanie na płockiej starówce z okazji międzynarodowego turnieju piłki ręcznej plażowej (to już 14-16 czerwca) oraz ogólnopolskiego turnieju siatkówki plażowej mężczyzn (ten odbędzie się w dniach 21-23 czerwca).W amatorskich zmaganiach open, czyli bez podziału na kategorie, na dwóch boiskach zagrają maksymalnie 24, dwuosobowe zespoły.

– Zapisy już wystartowały – uzupełnia Wojciech Kępczyński ze stowarzyszenia. – Czekamy na fanów siatkówki do 17 czerwca lub do wyczerpania puli miejsc. Szczegółowe informacje znajdują się na profilu facebookowym Płockiego Stowarzyszenia Sympatyków Siatkówki 3S Płock lub PLAS – podaje.

Turniej rozegrany zostanie w środę, 19 czerwca, od godz. 11.  Na cztery czołowe dwójki czekają puchary i upominki. Natomiast wśród wszystkich uczestników imprezy rozlosowane zostaną upominki i gadżety od Urzędu Miasta Płocka oraz Urzędu Marszałkowskiego.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

 1. regionalista. says:

  Smutne to. Bardzo.Taki jeden płynął łódką po mieliźnie, podziwiając PANORAMĘ PŁOCKA Z CZASÓW PRZED PIASTOWSKICH – nie bagrowany piasek wiślany wzbudził w nim ukojenie
  z dobrych decyzji….
  Idealnie przetworzony, przesypał go do KE.

  Drzwi do lasu…….piasek do betonu …………..wszystko odwrotnie …….miliony wydane na kaprysy Morki …na nic……..

  Upadek cywilizacji ..niezauważony, skoro piasek przewieziony…..

  Pozdrawiam wysypywacza………

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU