Akcja Animacja z płocką policją

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Na mobilnej scenie Akcji Animacji występują nie tylko zespoły i trenerzy, ale i płocka policja. Funkcjonariusze przekazują mieszkańcom ważne informacje nt. bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku.

O Akcji Animacja pisaliśmy już kilkakrotnie. To wspólne przedsięwzięcie Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki, Teatru Per Se przy współpracy ze strażą miejską i policją. Z mobilną sceną przyjeżdżają na płockie osiedla i prezentują program muzyczny, przygotowany przez POKIS oraz przedstawienie teatru Per Se.

Jednym z elementów programu są także konkursy i krzyżówki o tematyce bezpieczeństwa, przygotowane przez Komendę Miejską Policji w Płocku. Dzieci i dorośli mogą także obejrzeć radiowozy i motocykle, a nawet zrobić sobie z nimi zdjęcie. Funkcjonariusze z płockiej prewencji propagują także noszenie elementów odblaskowych w ramach kampanii “Zebra w paski też nosi odblaski”. Każdy młody płocczanin, po rozwiązaniu krzyżówki lub innego zadania dotyczącego bezpieczeństwa na drodze, otrzymuje słodki upominek i element odblaskowy.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji