REKLAMA

5 przemian w kuchni – Perły zapraszają na spotkanie

REKLAMA

Perły – tak piszą na facebooku o sobie kobiety ze Stowarzyszenia o tej samej nazwie. To grupa pań, które chcą się rozwijać i nie siedzieć bezczynnie. Chcą wnosić w szarą rzeczywistość trochę uśmiechu i dzielić się swoimi doświadczeniami.

Stowarzyszenie Perła działa w Dobrzykowie, na terenie gminy Gąbin. Z założenia ma integrować, wspierać i pomóc rozwijać się kobietom z terenów wiejskich. Przynależność do tego typu organizacji może wnieść wiele dobrego w życie każdej członkini.

Kobiety, aktywnie działające w tej grupie, wystarały się o dofinansowanie ze środków Fundacji „Młodzi Razem” z Programu Działaj Lokalnie VIII. Otrzymały wsparcie, dzięki czemu prężnie zaczęła funkcjonować „Akademia Rozwoju Kobiet”.

Panie zorganizowały już cztery spotkania z cyklu sześciu zaplanowanych. Ostatnie miało miejsce 10 stycznia w Zajeździe nad Wisłą. Jego tematem była seksualność kobiety, czyli – jak napisały organizatorki – „wszystko, co kobieta wiedzieć powinna”. Prowadząca ten temat Anna Zawadzka dobrze wiedziała o czym mówi – jest seksuologiem, psychologiem oraz terapeutką.

Jak się okazuje, Stowarzyszenie to ciekawa forma integracji – należą do niego panie z różnych grup zawodowych i społecznych. Być może dlatego wymiana poglądów i doświadczeń jest dla nich inspirująca. Stały się dla siebie wsparciem i zawsze służą dobrą radą oraz pomocą.„Akademia Rozwoju Kobiet” kolejne spotkanie organizuje już jutro, w piątek 31 stycznia o godzinie 18 w Zajeździe nad Wisłą. Tym razem tematem przewodnim będzie “Kuchnia według 5 przemian”. W programie czytamy, że poprowadzi je Renata Bąk z Ośrodka Rozwoju Osobistego. Przewidziano także czas na luźne rozmowy i inspiracje kobiet.

Ale to nie koniec – Perły zapraszają również 11 lutego na dyskusję, która przyda się każdej kobiecie: “Jak budować poczucie własnej wartości”. Wstęp dla wszystkich chętnych jest wolny.

PetroNews jest patronem medialnym spotkań.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU