REKLAMA

„303. Bitwa o Anglię” i „Szpieg, który mnie rzucił”. Co jeszcze w NK Przedwiośnie?

REKLAMA

NoveKino Przedwiośnie tradycyjnie przygotowało pakiet ciekawych propozycji dla miłośników wielkiego ekranu w każdym wieku. Wśród nich są trzy premiery, Bajkoranki, Filmowe Lato, Portret Kobiety oraz Rodzinne Oglądanie.

Krzysiu, gdzie jesteś?

Pierwsza premierowa propozycja to najnowszy film Disneya „Krzysiu, gdzie jesteś?”. Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie! Gdy mały Krzyś dorósł i znalazł się na życiowym zakręcie, jego wierni towarzysze dzieciństwa – Kubuś, Prosiaczek, Kłapouchy i Tygrysek – wyruszają ze Stuwiekowego lasu do Londynu, by przypomnieć mu magię dzieciństwa.
REŻYSERIA: Marc Forster OBSADA: Ewan McGregor, Hayley Atwell, Bronte Carmichael.

Szpieg, który mnie rzucił

Od 17 sierpnia w NK Przedwiośnie obejrzymy również komedię sensacyjną „Szpieg, który mnie rzucił”. Audrey jest uroczą, ale raczej zwyczajną dziewczyną. Nie w głowie jej szalone przygody, ani spontaniczne porywy. Jej największą ekstrawagancją jest przyjaźń ze zwariowaną i nieprzewidywalną Morgan. Życie obu dziewczyn zostanie wywrócone do góry nogami, gdy okaże się, że były chłopak Audrey jest tajnym super-agentem, którego tropem podąża oddział zawodowych zabójców. Na skutek fatalnego zbiegu okoliczności Audrey i Morgan będą świadkami strzelaniny, po której zostaną im w mieszkaniu dwa trupy i pendrive z supertajnymi informacjami, których poszukują wszystkie wywiady świata. Dziewczyny będą musiały z dnia na dzień zmienić tożsamość, zwiać do Europy i stanąć do walki z armią facetów, którzy już wkrótce poczują na własnej skórze, że nie ma sensu zgrywać Bonda w walce z zakochaną kobietą.
REŻYSERIA: Susanna Fogel OBSADA: Mila Kunis, Kate McKinnon, Justin Theroux

303. Bitwa o Anglię

Ostatnia premiera to dramat „303. Bitwa o Anglię”. Jest rok 1940. Władze i ludność Wielkiej Brytanii z rosnącym przerażeniem patrzą na inwazję niemieckiej armii na Europę. Rozpoczyna się bitwa o Anglię, w której doskonale wyszkoleni i doświadczeni piloci Luftwaffe zaciekle atakują samoloty RAFu. Z pomocą przybywają wybitni polscy lotnicy: Jan Zumbach, Witold Urbanowicz, Mirosław Ferić i Witold „Tolo” Łokuciewski. To weterani, którzy pragną walczyć w obronie swojej ojczyzny nawet poza jej granicami. Początkowa nieufność Brytyjczyków musi ustąpić miejsca wielkiemu szacunkowi, jakim zaczynają darzyć polskich pilotów. Tak powstaje Dywizjon 303 imienia Tadeusza Kościuszki, który okazał się być najskuteczniejszym oddziałem powietrznym w trakcie bitwy o Anglię. Bohaterom przypisuje się zestrzelenie ponad 120 niemieckich samolotów – to wynik, jakiego nie udało się osiągnąć żadnemu innemu powietrznemu dywizjonowi.
REŻYSERIA: David Blair OBSADA: Iwan Rheon, Milo Gibson, Marcin Dorociński

Filmowe Lato

Przez cały lipiec i sierpień zapraszamy na Filmowe Lato – codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 11:00 wyświetlana będzie animacja, film familijny bądź przygodowy. Bilety w cenie 15 złotych. Na wybranych seansach odbędzie się losowanie nagród na zasadach Happy Seats.Harmonogram pokazów:

 • Piątek, godzina 11:00 – „Krzysiu, gdzie jesteś?” dubbing,
 • Poniedziałek, godzina 11:00 – „Jak zostać czarodziejem” dubbing,
 • Wtorek, godzina 11:00 – „Patryk” dubbing,
 • Środa, godzina 11:00 – „Futrzaki ruszają na ratunek” dubbing,
 • Czwartek, godzina 11:00 – „Niesamowita historia wielkiej gruszki” dubbing.

Portret Kobiety: Szpieg, który mnie rzucił

We wtorek 21 sierpnia o godzinie 18:00 zapraszamy na kolejną odsłonę Portretu Kobiety. Tym razem zaprezentujemy komedię sensacyjną – „Szpieg, który mnie rzucił” w wersji z napisami. Bilety w cenie 15 złotych, przed seansem zapraszamy na poczęstunek przygotowany przez Lekkie Ciacho. Odbędzie się również losowanie nagród na zasadach Happy Seats.

Rodzinne Oglądanie: Patryk

W środę, 22 sierpnia zapraszamy na Rodzinne Oglądanie i pokaz filmu familijnego „Patryk” w wersji z dubbingiem. Seans odbędzie się o godzinie 14:15, bilety w cenie 15 złotych. Przed seansem odbędzie się losowanie upominków na zasadach Happy Seats!

Ponadto w repertuarze:

 • film familijny „Patryk” dubbing – Mały mops zmienia poukładane życie Sary nie do poznania.;
 • animacja „Młodzi Tytani: Akcja! Film” dubbing – Młodzi Tytani też chcą mieć film o swoich przygodach, dlatego wyruszają do Tinsel Town, by do pomysłu przekonać znanego reżysera.;
 • animacja „Iniemamocni 2” dubbing – Podczas gdy Bob Parr zmaga się z problemami wychowawczymi swoich dzieci, jego żona Helen, znana także, jako Elastyna, realizuje swe aspiracje, podejmując pracę w lidze antyprzestępczej.;
 • dramat „Nieposłuszne” napisy – Dwie kobiety na przekór wszystkim postanawiają zawalczyć o łączące je uczucie.;
 • film Marvela i Disneya „Ant-Man i Osa” dubbing – Ant-man i Osa próbują odkryć tajemnice przeszłości doktora Hanka Pyma i Hope van Dyne.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU