3. miejsce na Mazowszu dla płockiego gimnazjum

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ogromnym sukcesem może pochwalić się jedna z płockich szkół gimnazjalnych. Jej uczennice naprawdę potrafią biegać!

21 października drużyna dziewcząt z płockiego Gimnazjum nr 6 im. prof. Władysława Szafera wywalczyła 3. miejsce na podium w Finale Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych – Ostrołęka 2016. Była to najważniejsza dla szkoły impreza sportowa. Zawodniczki nie tylko nie zawiodły, ale i pokazały się z jak najlepszej strony.

– Nasza drużyna osiągnęła ogromny sukces, w pełni zasłużenie plasując się na 3. miejscu wśród najlepszych 16 gimnazjów na Mazowszu – oceniają nauczyciele wychowania fizycznego z popularnej „Szaferówki”, Tomasz Marszałek oraz Tomasz Szymczak.

Dziewczęta przystąpiły do rywalizacji w składzie: Elżbieta Krzemińska, Maja Hiszpańska, Zuzanna Kolasa, Oliwia Smoleńska, Kinga Lisiecka, Laura Gronkiewicz, Olga Krzemińska, Maja Sebastianowicz, Paulina Petakiewicz, Marta Dukaczewska, Emilia Rychlewska i Klaudia Jasińska.

– Opiekunowie i uczennice szczególne podziękowania skierowały do Dyrektor Gimnazjum nr 6 w Płocku, Grażyny Rutkowskiej oraz trenera Sławomira Kąpińskiego, który przygotowywał dziewczęta z Klubu PTT Delta Płock, współpracującego z Gimnazjum nr 6 – informuje wicedyrektor Gimnazjum nr 6, Danuta Miecznikowska.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji