14. PetroNews – co w numerze?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

24 kwietnia trafił w Wasze ręce kolejny numer gazety PetroNews. Z odświeżonym wyglądem, z barwami wiosny i całym pakietem informacji na temat życia naszego miasta i okolic. Co konkretnie znajdziecie w tym numerze?

Pierwsza strona na pewno rzuci się Wam w oczy. Wywiad z Różalem [s. 1 i 6], którego zna chyba każdy płocczanin i miłośnik KSW, nie jest typową, grzeczną rozmową. To dyskusja z wojownikiem, który walczy do ostatnich sił, pomimo odniesionych ran bitewnych, bólu i zmęczenia. To także rozmowa z człowiekiem, który wiele przeszedł, a spokój znajduje m.in. w kontaktach z przyrodą i na spacerze z psami. Marcina Różalskiego poznajemy również od nietypowej strony – jako wrażliwego na krzywdę zwierząt, ratującego konie od rzeźni, walczącego dla dzieci z domu dziecka. Ten wywiad naprawdę warto przeczytać.

Bardzo cieszy nas, że tak dużo artykułów w tym numerze ma pozytywny wydźwięk. Mamy więc Małachowiaków, którzy są “Happy” [s. 3], jest mecz przyjaźni stowarzyszenia 627km z klubem piłkarskim Delta [s. 3], trwającą przebudowę dworca, który zmienia się na naszych oczach [s. 2] oraz uzdolnioną młodzież gimnazjalną, doskonale radzącą sobie z trudnymi zadaniami informatycznymi [s. 4].

W trakcie kampanii wyborczej do Europarlamentu (która jest nudna, jak nie omieszkał wytknąć jeden ze studentów), nie mogło zabraknąć debaty “jedynek” na listach [s. 5]. Nie epatujemy jednak polityką – wolimy pokazać Wam, jak fajnie radzą sobie z rolami aktorskimi nasi przedszkolacy [s. 12], którzy po godzinach… turlają ogromne jaja wielkanocne [s. 13]. Fani naszego cyklu “Okiem Robaka” znajdą go na stałej, 8 stronie, na której dowiedzą się także, jakie są dalsze losy Weroniki.

Specjalnie dla mężczyzn nasz redakcyjny kolega przygotował kilka ciekawostek ze świata motoryzacji i techniki [s. 17], coś dla siebie znajdą też miłośnicy sportu [s. 23-24]. I to w dość nietypowym wydaniu, bo czytając o kulinarnych upodobaniach szefa SPR Wisły Płock [s. 19].

Korzystając z okazji, dziękuję wszystkim Czytelnikom, dzięki którym 13 tysięcy egzemplarzy gazety PetroNews rozchodzi się jak świeże, ciepłe bułeczki, i to za czasów PRL ;)

I jeszcze jedna, ważna informacja. Na stronie 18 w naszej gazecie znajdziecie specjalną ofertę dla małych firm (pakiet reklamowy w gazecie, na portalu i ekranach LCD za jedyne 99 zł netto miesięcznie), która będzie ważna jeszcze tylko 14 dni. Kolejną edycję tej akcji reklamowej przewidujemy dopiero jesienią. Warto więc się spieszyć.

Do zobaczenia w 15. numerze PetroNews, który ukaże się już 8 maja!

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji