REKLAMA

Porażka Jutrzenki

REKLAMA

Jutrzenka przegrała spotkanie u siebie ze Słupią Słupsk, które inauguruje drugą rundę sezonu 2012/13. Porażkę dopełniła kontuzja barku Marty Krysiak. Nie wiadomo, kiedy płocczanka wróci do gry.

Zabrakło skupienia, skuteczności, a do gry wkradło się zdecydowanie zbyt wiele błędów – tak najkrócej można podsumować grę płocczanek. Jutrzenka po dobrym początku i dwubramkowej przewadze nie zdołała utrzymać wyniku. Czemu? Tak naprawdę nie wiadomo. Pierwsze 30 minut to prowadzenie gospodarzy. Zawodniczki z Płocka kontrolowały sytuację na parkiecie, co zmieniło się jednak w drugiej części meczu.

Choć początek kolejnych 30 minut zaczął się doskonale (bramkę zdobyła Marta Krysiak), w grę płocczanek zaczął wkradać się chaos. Przez ponad minutę graliśmy z przewagą dwóch zawodników, lecz nie udało się tej sytuacji wykorzystać.  Zespół zaczął „gubić” piłki, co skrzętnie na bramki  zamieniły nasze przeciwniczki. Podopieczne trenerów Jarosława Stawickiego i Marka Przybyszewskiego zamiast budować akcję i kontrolować tempo, zaczęły się nadmiernie spieszyć. Wypracowana przewaga zmalała, w grę wkradło się mnóstwo błędów technicznych, a Słupia wyszła na prowadzenie. Na domiar złego, Marta Krysiak doznała kontuzji barku. O tym, kiedy powróci do gry zadecydują lekarze.

Na konferencji prasowej trenerzy Jutrzenki zgodnie przyznali, że w końcówce meczu ich zawodniczki po prostu się poddały. Efektem tej niemocy jest wysoka porażka 25:32.PWSZ Jutrzenka Płock vs Słupia Słupsk 25:32 (16:14)

Jutrzenka: Obrębalska, Dobrowolska – Różańska, Waszkiewicz 2, Charzyńska 7, Klucznik, Janiszewska 1, Krysiak 5, Borysławska 8, Neitsch 2, P. Zaremba, Jankowska

Słupia: Wałcerz – Ilska 2, Rolbiecka 7, Borowska 6, Cieśla 4, Łazarska 9, Olejarczyk 3, Kaczanowska, Smutek 1, Winiarska, Bogacka.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. xxxx says:

    i co opadły szczęki mówiłem że ręczna kobiet w płocku to dno i 3 metry mułu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU