Zatrzymany złodziej grasujący w Płocku. Potrzebował pieniędzy na alkohol

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Policja zatrzymała złodzieja, który dokonał kilku włamań na terenie Płocka. Łączna wartość odzyskanych przedmiotów przekracza kwotę 4 tysięcy złotych.

Płoccy policjanci zatrzymali 20-letniego mężczyznę, który działał na terenie Płocka. Udało się również odzyskać skradzione przedmioty, wycenione na ponad 4 tys. zł.

Policjanci powiązali sprawę dwóch kradzieży i jednego włamania na terenie Płocka. Ustalili, że mógł tego dokonać mieszkaniec Płocka. Zatrzymali podejrzanego i przeszukali jego mieszkanie. Okazało się, że skradzione przedmioty ukryte są na klatce schodowej. Były to m.in. rowery, elektronarzędzia, kosiarki do trawy, piły spalinowe itp.

– Łączna wartość odzyskanych i zabezpieczonych przez policję przedmiotów przekracza kwotę 4 tysięcy złotych – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – W toku dalszej pracy policjanci ustalili, że przedmioty pochodziły z okradzionych pomieszczeń garażowych przy ul. Reja i Obrońców Płocka. Zatrzymany został przewieziony do Komendy Miejskiej Policji w Płocku, gdzie usłyszał zarzuty. Po przeprowadzeniu przesłuchania, został zwolniony – podsumowuje.

Dwudziestolatek przyznał się do stawianych mu zarzutów: kradzieży i włamania. Wyjaśnił, że pieniądze ze sprzedaży skradzionych rzeczy chciał przeznaczyć na zakup alkoholu. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji