Wypadki, kradzieże i włamanie do hurtowni alkoholi

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Do dwóch wypadków i 18 kolizji doszło w ciągu ostatnich dwóch dni na terenie Płocka i powiatu płockiego. Policjanci zatrzymali także jednego nietrzeźwego kierowcę.

O wypadku, do którego doszło w poniedziałek, 31 października, na ul. Gwardii Ludowej już pisaliśmy. Zderzyły się wówczas dwa autobusy Komunikacji Miejskiej.

Wypadek w Płocku. Zderzyły się dwa autobusy

Drugi wypadek miał miejsce w miejscowości Brwilno Dolne (gm. Nowy Duninów), również w poniedziałek, około godz. 18.

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierująca bmw, wykonując manewr skrętu w lewo, uderzyła w bok opla, który w tym czasie wykonywał manewr wyprzedzania – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – W wyniku zdarzenia, kierująca bmw doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala. Nie mamy informacji, aby obrażenia jakich doznała zagrażały jej życiu – wyjaśnia rzecznik.

Policjanci zatrzymali także nietrzeźwego kierującego. Mężczyzna 31 października jechał z promilami po ul. Batalionów Chłopskich.

Nie zabrakło również kradzieży.

  • W nocy z 29 na 30 października w Płocku przy ul. Boryszewskiej, włamano się do 4 pomieszczeń piwnicznych, z których skradziono różne przedmioty o łącznej wartości ok. 1.100 zł.
  • W nocy z 30 na 31 października w Płocku przy al. Armii Krajowej, włamano się do samochodu. Z pojazdu jednak nic nie zginęło.
  • 31 października w Płocku przy ul. Bielskiej włamano się do hurtowni alkoholi. Z hurtowni nic nie zginęło, gdyż włączył się alarm.
  • 1 listopada w Psarach (gm. Drobin) włamano się do domu, z którego skradziono komputer oraz kasę fiskalną. Wartość strat to ok. 5.500 zł.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji