Wypadek w Płocku. Zderzyły się dwa autobusy

0

Do zderzenia dwóch autobusów doszło w ostatni dzień października na ul. Gwardii Ludowej. Jeden z kierowców został ranny. Na miejscu są utrudnienia.

31 października około godz. 7.30, na ul. Gwardii Ludowej w Płocku doszło do zderzenia dwóch autobusów Komunikacji Miejskiej.

– Do zdarzenia doszło na odcinku między ul. Bielską i Przemysłową – wyjaśnia Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że do zderzenia doszło, podczas gdy jeden z autobusów, jako uszkodzony, był „podpinany” do pojazdu pogotowia technicznego. W tym czasie inny autobus uderzył w tył autobusu, który miał być holowany – tłumaczy.

W wyniku zdarzenia, kierowca uszkodzonego autobusu, 49-letni mieszkaniec Płocka, został ranny. Przewieziono go do szpitala, gdzie trwają jego badania. Na szczęście w obydwu autobusach nie było pasażerów.

Po wypadku, jeden pas ul. Gwardii Ludowej w kierunku ul. Bielskiej był zablokowany.

Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać

Płocki Styl Paulina_Snapseed

Jesień zadomowiła się na dobre, co widać chociażby po strojach płocczan. Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice naszego miasta, aby wybrać osoby, które dostosowały się do zmian w pogodzie nie tylko pod kątem chłodniejszej aury, ale i mody. Zobaczcie kolejny odcinek “Płockiego stylu”.


Ostatnie Informacje

Konkursy
Rozdajemy Lekkie Ciacho!

Specjalnie dla czytelników PetroNews, Lekkie Ciacho, które dostarcza płocczanom pyszne desery bez cukru, przekazuje swoje wypieki do spróbowania. Wystarczy przyjść…