Wypadek na DK60. Ranne osoby [aktualizacja]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Trzy osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło w sobotni wieczór na drodze krajowej nr 60 w miejscowości Psary. Droga była zablokowana w obydwu kierunkach.

O wypadku informowali nas czytelnicy już kilkanaście minut po zdarzeniu. – Droga krajowa nr 60 jest zablokowana na odcinku Drobin-Bielsk z powodu wypadku, do którego doszło około godz. 18.30 – napisała pani Patrycja. Chwilę później otrzymaliśmy kolejną wiadomość, potwierdzającą zdarzenie. Czytelnicy widzieli karetki pogotowia i zastępy straży pożarnej, jadące na trasie Płock – Bielsk.

Jak się dowiedzieliśmy, na DK60 faktycznie doszło do wypadku dwóch samochodów osobowych z ciągnikiem.

– Trzy osoby zostały lekko poszkodowane – poinformował nas dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Płocku. – Droga krajowa nr 60 była zablokowana na wysokości skrętu na Łęg Probostwo – dodał.

Aktualizacja

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem ford mondeo, 63-letni mieszkaniec Mławy, uderzył w tył ciągnika rolniczego, który skręcał w prawo na teren swojej posesji – wyjaśnił Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – W wyniku uderzenia, ford przemieścił się na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z samochodem kia ceed, którym kierował 63-letni mieszkaniec Lidzbarka Warmińskiego. W związku ze zdarzeniem, dwie osoby – kierujący fordem i kierujący ciągnikiem, 56-letni mieszkaniec powiatu płockiego, zostały przewiezione do szpitala, gdzie trwają ich badania. W miejscu zdarzenia DK 60 jest całkowicie zablokowana, policjanci i strażacy kierują pojazdy na wytyczone objazdy. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 23 – poinformował rzecznik policji.

Wypadek z ciągnikiem. Świadkowie twierdzą, że nie był oświetlony

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji