REKLAMA

Wkrótce w Płocku impreza dla fanów gier – pula nagród to 10 tys. zł!

REKLAMA

Wśród płocczan nie brakuje miłośników e-sportu. To właśnie dla nich przygotowywana jest impreza pn. Polish Game Festival. Głównym turniejem podczas imprezy będzie rozgrywka w „CounterStrike: Global Offensive” z pulą nagród równą 10 tys. zł w gotówce!

Jak wyjaśniają organizatorzy imprezy, Polish Game Festival to pierwsza edycja nowego projektu na e-sportowej mapie Polski. Odbędzie się w weekend, 14 i 15 września br.

– Fani gier będą mieli okazję do spróbowania swoich sił w rywalizacji w wielu tytułach. Głównym turniejem podczas imprezy jest rozgrywka w CounterStrike: Global Offensive z pulą nagród równą 10  tys. zł w gotówce! – wyjaśnia Sebastian Kępczyński, jeden z organizatorów imprezy.

Ruszyły już zapisy do kwalifikacji rozgrywek. Organizatorzy przewidują trzy tury kwalifikacji, by wyłonić najlepszych 8 zespołów, które spotkają się w nietypowej scenerii – na terenie NoveKino Przedwiośnie, Muzeum Mazowieckiego w Płocku oraz terenu otwartego pomiędzy tymi dwoma lokalizacjami – ul. Tumskiej.

– Z zawodów przygotowywana jest profesjonalna transmisja internetowa oraz szereg atrakcji pobocznych, jak otwarty turniej FIFA, granie na konsolach sprzed dekady i więcej, czy też symulatory jazdy i wirtualna rzeczywistość – wymienia Sebastian Kępczyński.O szczegółach tego wydarzenia możecie dowiedzieć się z fanpage Polish Game Festival. Organizatorem imprezy jest Fundacja Płocka Starówka pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego. Współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

PetroNews objął patronatem medialnym Polish Game Festival.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU