REKLAMA

Trzy wypadki w weekend. Jeden przez… dzika

REKLAMA

Do 3 wypadków i 23 kolizji doszło w miniony weekend na terenie Płocka oraz powiatu płockiego. Policjanci zatrzymali również jednego nietrzeźwego kierowcę.

Do pierwszego z wypadków doszło w piątek, 27 września około godz. 9.15 w miejscowości Krzywanice (gm. Staroźreby).

– Policjanci wykonujący czynności na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący mercedesem 19-latek z powiatu płockiego, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącej z przeciwka maździe, kierowanej przez 52-letnią kobietę z powiatu płockiego – informuje mł. asp. Krystyna Kowalska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Kobieta kierująca mazdą przewieziona została do szpitala.

Do drugiego zdarzenia doszło w miejscowości Chylin (gm. Mała Wieś) 27 września około godz. 19.30.

– Policjanci, wykonujący czynności na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący toyotą auris, 37-letni mieszkaniec powiatu płockiego, uderzył w przebiegającego przez jezdnię dzika. W wyniku zdarzenia, kierowca doznał obrażeń i został przewieziony do szpitala – informuje mł. asp. Krystyna Kowalska.

O trzecim z wypadków, do którego doszło w niedzielę, 29 września około godz. 17.50 na ul. Popłacińskiej, już informowaliśmy.

– Według wstępnych ustaleń policjantów na miejscu zdarzenia, kierujący motocyklem 28-letni płocczanin nie dostosował prędkości do warunków drogowych i wymusił pierwszeństwo przejazdu samochodowi opel signum, kierowanemu przez 52-letniego mieszkańca Płocka – wyjaśnia mł. asp. Krystyna Kowalska.Kierujący motocyklem z obrażeniami ciała przewieziony został do szpitala.

Wypadek na Radziwiu. Motocyklista w szpitalu

Policjanci w sobotę, 28 września zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, który z promilami we krwi jechał ul. Lenartowicza w Płocku.

Gdzie radar?

30 września policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego pełnić będą służbę w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem:
– w godz. 6/14 na trasie Płock – DK10 , DK60 – Płock
– w godz. 16/00 na trasie Płock – DK62 – Płock , Słupno, Wyszogród, Popłacin.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU