Szukasz pracowników? Wystaw się na Targach Pracy

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Już 6 października w Orlen Arenie odbędą się kolejne płockie Targi Pracy. To nie tylko okazja dla poszukujących zatrudnienia, ale także dla pracodawców na znalezienie rzetelnego pracownika i zaprezentowanie własnej firmy.

Co roku na Targach Pracy i Kariery pojawiają się ludzie aktywnie poszukujący pracy, by zapoznać się z ofertą przygotowaną przez płockiej firmy. Nic więc dziwnego, że pracodawcy z Płocka i okolic podczas wydarzenia prowadzą regularne procesy rekrutacyjne, wybierając spośród przybyłych najlepszych pracowników dla swojej firmy. Targi Pracy są także okazją do zaprezentowania swojej firmy i zareklamowania świadczonych usług czy sprzedawanych produktów. Udział w Targach jest całkowicie bezpłatny, co także zachęca przedsiębiorców do wystawienia swoich stanowisk.

Organizatorami tegorocznych Targów są: Miejski Urząd Pracy w Płocku, Powiatowy Urząd Pracy w Płocku, Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Filia w Płocku oraz Politechnika Warszawska Filia w Płocku.

My natomiast przypominamy, że przez cały rok możecie dodawać i znajdować ogłoszenia o pracę, zarówno na naszym portalu, w dziale Ogłoszenia, jak i fanpage Płock Ogłoszenia Praca. To wszystko oczywiście za darmo!.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji