REKLAMA

Spotkanie z teatrem dla dzieci w najbliższy weekend

REKLAMA

Trzecie spotkanie najmłodszych płocczan z teatrem już w najbliższy weekend w Spółdzielczym Domu Kultury Płockiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Dzieci wraz z opiekunami obejrzą spektakl „Tygrys Pietrek” w wykonaniu artystów Teatru „Vaśka” z Torunia.

Tym razem dzieci wraz z opiekunami 19 maja obejrzą spektakl „Tygrys Pietrek”, który zaprezentują artyści Teatru „Vaśka” z Torunia. Spotkanie to odbędzie się w ramach projektu ORLEN DLA PŁOCKA – DZIECIŃSTWO Z UŚMIECHEM, realizowanego od marca 2017 r. dla najmłodszych mieszkańców. Łącznie dzieci obejrzą 9 przedstawień, podczas których aktorzy zapraszają ich do wspólnej zabawy. PKN ORLEN, inicjator i sponsor spotkań najmłodszych ze sztuką teatralną, zaprasza dzieci w wieku 4-9 lat oraz ich opiekunów.

„Tygrys Pietrek” to opowieść o małym Tygrysku, który wszystkiego się lęka. Za brak odwagi zostaje srogo ukarany: Odważne Tygrysy pozbawiają go pasków. Zrozpaczony Tygrysek udaje się w podróż, by kupić odwagę. Próbuje ją uzyskać od Żołnierzy, Indian, Kowbojów. Gdy powraca z nieudanej wyprawy po odwagę, okazuje się, że jego Mama zachorowała. Nie zważając na burzę, ulewę, ciemność i pioruny mały Tygrysek udaje się w niebezpieczną podróż przez góry, by wezwać lekarza. Ten, wymagający wielkiej odwagi, czyn zostaje nagrodzony – Tygrysek odzyskuje paski. Pietrek nauczył się, że łatwo być odważnym, gdy myśli się o innych, a nie o sobie.

19 maja przedstawienie zostanie wystawione dwukrotnie – najpierw o godz. 11, a następnie o godz. 14.Bezpłatne wejściówki można odebrać w SDK PSM L-W przy ul. B. Krzywoustego 3 w środę – 15 i czwartek – 16 maja. Godziny dystrybucji biletów dostosowane zostały do potrzeb pracujących rodziców
i opiekunów – zaproszenia wydawane będą od godziny 17 do wyczerpania dziennego limitu biletów. Na jedno zaproszenie może wejść jeden opiekun z dzieckiem, a jedna osoba może otrzymać maksymalnie dwie wejściówki.

Szczegółowy regulamin dystrybucji biletów w ramach projektu dostępny jest do wglądu w Spółdzielczym Domu Kultury PSM L-W oraz na stronie internetowej pod adresem www.psmlw.pl.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU