REKLAMA

Pobiegli w swetrach wśród zwierząt

REKLAMA

Drugi „Bieg w swetrze” odbył się w nietypowej scenerii płockiego ogrodu zoologicznego. Było nie tylko sportowo, ale i kolorowo, no i przede wszystkim wesoło.

W sobotę, 5 stycznia, na starcie  drugiej edycji „Biegu w swetrze” stawili się kolorowi i weseli zawodnicy. Po wspólnej rozgrzewce i wykonaniu pamiątkowego zdjęcia, biegacze ruszyli w 3-kilometrowy bieg, każdy w swoim tempie. Tu bowiem liczył się przede wszystkim zapał, dobry humor, no i kreatywność przebrania.

Nietypowy bieg w kolorowych swetrachPrzypomnijmy, że pomysłodawcą biegu jest Marcin Radomski, który już po raz trzeci podjął się organizacji tego wydarzenia. Poprzednie edycje odbyły się w Parku Północnym w listopadzie 2016 roku oraz w marcu 2018 r. Celem tej imprezy jest zachęcenie mieszkańców do podjęcia aktywności fizycznej, ale również zarówno integracja, jak i świetna zabawa.

– Sweter symbolizuje, że bieganie czy inne aktywności są dla każdego „Kowalskiego” – wystarczy wstać z kanapy i ruszyć przed siebie – tłumaczą organizatorzy.

Projekt zrealizowano ze środków Fundusz Grantowy dla Płocka. Partnerzy i Sponsorzy: Biegam w Sfetsze, Miejski Ogród Zoologiczny w Płocku, Fundacja Szybciej Wyżej Dalej, Coca Cola, Restauracja Krepsiaki, Gabinet Rehabilitacji Fizjo Active Beata Guzowska, Pizzeria Festa Italiana.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU