Rozpoczęła się już sprzedaż biletów na przedpremierowy pokaz filmu “Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, który odbędzie się 10 listopada w NovymKinie “Przedwiośnie”. Mamy dla Was podwójne zaproszenie na to wydarzenie!

“Pitbull. Niebezpieczne kobiety” to kontynuacja znanego filmy akcji. W 2015 roku 40% funkcjonariuszy przyjętych do policji stanowiły kobiety. Wśród nich są Zuza (Joanna Kulig) i Jadźka (Anna Dereszowska). Na drodze świeżo upieczonych policjantek los szybko stawia starszych kolegów po fachu: Gebelsa (Andrzej Grabowski) i Majamiego (Piotr Stramowski). Ich doświadczenie okaże się bezcenne w starciu funkcjonariuszek ze skorumpowanymi przełożonymi, takimi jak Izabela Zych ps. Somalia (Magdalena Cielecka) oraz brutalnym, przestępczym światem mafii “paliwowej”, której macki sięgają dalej niż można sobie wyobrazić…

Życie prywatne bohaterek jest równie skomplikowane. Jadźka na co dzień zmaga się z nieobliczalnym mężem (Artur Żmijewski) – pracownikiem wywiadu skarbowego, powiązanym z mafią, natomiast Zuza niefortunnie wikła się w romans z Remkiem ps. Cukier (Sebastian Fabijański), socjopatycznym gangsterem, którego dziewczyna – Drabina (Alicja Bachleda-Curuś) właśnie wychodzi z więzienia…

Konkurs

Przedpremierowy pokaz w NK Przedwiośnie odbędzie się 10 listopada o godzinie 23. Podczas pokazu wśród widzów rozlosowane będą nagrody. Bilety na pokaz dostępne na stronie internetowej oraz w kasie kina. Uwaga! Nie ma możliwości rezerwacji na pokazy przedpremierowe.

Jest za to możliwość wygrania podwójnego zaproszenia w naszym konkursie. Jak je zdobyć?

Wystarczy wymienić co najmniej cztery cykle filmowe realizowane w NovymKinie “Przedwiośnie”.

Odpowiedzi należy przesyłać na nasz KONTAKT. Wygrywa pierwsza osoba, która prześle prawidłową odpowiedź. O sposobie odebrania biletów poinformujemy drogą elektroniczną, dlatego pamiętajcie, żeby podać prawidłowy adres e-mail. Powodzenia!

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji