Nowy Park Linowy nad Wisłą

0

Już od 12 lipca, wszyscy miłośnicy aktywnego spędzania czasu będą mieli kolejne miejsce na swoje rozrywki. To właśnie z myślą o nich powstał nad Wisłą zupełnie nowy park linowy, zachęcający do uprawiania aktywności fizycznej.

W dniu oficjalnego otwarcia parku, w najbliższą niedzielę, 17 lipca, na odwiedzających – oprócz promocji cenowych – będą czekały również inne atrakcje. Pojawi się zamek dmuchany dla najmłodszych, strzelnica łucznicza, ścianka wspinaczkowa oraz walki sumo. To wszystko tylko wzbogaci ofertę parku linowego.

W Płocku dotychczas były dwa takie miejsca: jedno w zoo, drugie “Kraina Wrażeń” przy ul. Mazowieckiej. Obydwa cieszą się popularnością, a najmłodsi bardzo chętnie spędzają w nich swój wolny czas. Czy nowe miejsce przyciągnie stałych klientów?

Park Linowy znajduje się dokładnie pomiędzy miejską plażą “Sobótka”, a WakeParkiem.

Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać

Płocki Styl Paulina_Snapseed
0

Jesień zadomowiła się na dobre, co widać chociażby po strojach płocczan. Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice naszego miasta, aby wybrać osoby, które dostosowały się do zmian w pogodzie nie tylko pod kątem chłodniejszej aury, ale i mody. Zobaczcie kolejny odcinek “Płockiego stylu”.


Ostatnie Informacje