Weekend w pełni, warto więc wybrać się do NovegoKina Przedwiośnie, aby zrelaksować się przy najnowszych produkcjach filmowych. Wśród propozycji m.in. “Mumia”, “Ponad wszystko”, a już wkrótce “Auta 3”.

Mumia

Od 9 czerwca w NK Przedwiośnie można obejrzeć film “Mumia” w wersjach z napisami w 2D i 3D.

Historie o mumiach rozgrzewają masową wyobraźnię od setek lat. Tym razem poznamy zupełnie nową opowieść. W dzisiejszych czasach z mrocznego grobowca ukrytego pod piachami pustyni budzi się antyczna księżniczka (znana z „Star Trek: W nieznane” i „Kingsman: tajne służby” Sofia Boutella), której przeznaczenie nie zdążyło się wypełnić. Jej gniew rósł przez tysiące lat, jej siła nie ma sobie równych. Od gorących piachów pustyni przez tajemnicze labirynty współczesnego Londynu Mumia budzi nowy wszechświat bogów i potworów…

Za reżyserię filmu odpowiada Alex Kurtzman. Autorami scenariusza są: David Koep, Christopher McQuarie i Dylan Kussman. Producentami obrazu są: Alex Kurtzman, Chris Morgan, Sean Daniel, Sarah Brashaw. Producentami wykonawczymi: Jeb Brody, Roberto Orci.

Obok Toma Cruise’a i Sofii Boutelli w filmie zobaczymy Annabelle Wallis (Król Artur: Legenda miecza”), Courtney’a B. Vance’a („American Crime Story”) oraz laureata Oscara Russella Crowe’a.

Ponad wszystko

Druga premierowa propozycja to melodramat na podstawie bestsellerowej książki – “Ponad wszystko”.

Maddy to błyskotliwa osiemnastolatka z wielką wyobraźnią. Jest bardzo ciekawa świata, ale cierpi na rzadką chorobę. Krótko mówiąc, jest uczulona na cały świat. Dlatego od lat nie opuszcza sterylnego domu zaprojektowanego przez jej matkę. Jednak Olly, chłopak, który właśnie wprowadził się obok, nie zamierza pozwolić, by to stanęło im na przeszkodzie. Choć patrzą na siebie przez szyby, bez szansy na dotyk, łączy ich wyjątkowo silna więź. Pragną wspólnie poznawać świat i doświadczyć pierwszej miłości. Wiedzą, że konsekwencje mogą być ogromne, ale są gotowi zaryzykować wszystkim, aby być razem.

Auta 3

Od 15 czerwca zapraszamy również na premierę animacji “Auta 3” z dubbingiem. Film będzie wyświetlany w dwóch wersjach: 2D oraz 3D.

Legenda sportu motorowego, Zygzak McQueen, zostaje zepchnięty na boczny tor przez ultraszybkie auta nowej generacji. Wrócić do gry pomoże mu młoda, pełna zapału mechaniczka, Cruz Ramirez, która obmyśla autorski plan zwycięstwa. I choć na swojej drodze Zygzak napotka kilka niespodziewanych zakrętów, udowodni, że zdobywca Złotego Tłoka nie poddaje się tak łatwo!

Spotkania filmowe: Zwariować ze szczęścia

W poniedziałek, 12 czerwca, zapraszamy na kolejną odsłonę Spotkań Filmowych i pokaz filmu “Zwariować ze szczęścia”. Seans odbędzie się o godzinie 18.30, bilety w cenie 15 złotych. Przed seansem zapraszamy na mały poczęstunek: herbatę oraz ciastko.

Beatrice (Valeria Bruni Tedeschi) jest gadatliwą mitomanką o ekscesywnej osobowości. Donatella zaś (Micaela Ramazzotti) jest wrażliwą introwertyczką o wytatuowanym i wychudzonym ciele. Te dwie pacjentki “ośrodka terapeutycznego dla kobiet z problemami psychicznymi” – Villi Biondi – połączy przyjaźń. Pewnego popołudnia, postanawiają uciec i szukać szczęścia w wolnym świecie “zdrowych” ludzi.

Portret Kobiety: Zwyczajna dziewczyna

We wtorek, 13 czerwca, zapraszamy na Portret Kobiety i pokaz filmu “Zwyczajna dziewczyna”. Seans rozpocznie się o godzinie 18, bilety w cenie 15 złotych. Podczas seansu odbędzie się losowanie atrakcyjnych nagród na zasadach Happy Seats. Przed seansem zapraszamy na poczęstunek przygotowany przez Lekkie Ciacho.

Catrin jest początkującą scenarzystką i właśnie zdobyła swoją wymarzoną posadę. W słynnej wytwórni filmowej trwają prace nad ogromnym i niezwykle ważnym projektem – produkcją, która podniesie obywateli na duchu. Szybko okazuje się jednak, że jej jedyna rola to wymyślanie “gadki szmatki”, czyli… kobiecych dialogów. A na dodatek na planie wszystko kręci się wokół podstarzałego aktora z rozbuchanym ego, zarozumiałego reżysera, zwariowanej agentki i… przystojnego scenarzysty, który nie wierzy, że jakakolwiek kobieta może być lepsza od niego. Catrin postanawia udowodnić mu, jak bardzo się myli. I wkrótce oboje przekonują się, że to życie pisze najciekawsze scenariusze!

Ponadto w repertuarze:

  • ekranizacja komiksu “Wonder Woman” napisy 2D i 3D oraz dubbing 2D;
  • animacja “Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski” dubbing 2D i 3D;
  • kolejna odsłona kultowej serii z Johnnym Deppem w głównej roli – “Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara” dubbing i napisy;
  • dramat z Jessicą Chastain w głównej roli – “Sama przeciw wszystkim”napisy.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji