Mikołajki coraz bliżej. Z tej okazji Beauty Box by Klinika La Perla przygotowała niespodziankę dla swoich klientów.

W hotelu Dębowa Góra, w Nowych Rumunkach, już od wakacji można skorzystać z unikalnego pod względem jakości usług estetycznych SPA, sygnowanego marką La Perla.

– Jesteśmy jednym z oddziałów Kliniki La Perla, która na rynku istnieje już od ponad 15 lat – mówiła nam wkrótce po otwarciu Klaudia Butkiewicz, pełniąca obowiązki managera w nowym SPA oraz główny kosmetolog Kliniki La Perla. – Beauty Box by Klinika La Perla to pierwsze tego typu SPA z zabiegami najwyższej jakości, ale – co chcemy podkreślić – w bardzo dobrej cenie, przy zachowaniu doświadczenia i jakości La Perli – wyjaśniała główna kosmetolog kliniki.

Luksus w rozsądnej cenie? Teraz to możliwe – pod Płockiem jest już Beauty Box by Klinika La Perla

Teraz można przekonać się o tym, korzystając z bardzo atrakcyjnej oferty.

Od 8 do 10 grudnia w salonie Beauty Box by Klinika La Perla odbędzie się Wielka Mikołajkowa Promocja! Będzie można skorzystać z najwyższej jakości usług z zakresu medycyny estetycznej i nowoczesnej kosmetologii z 50% zniżką! – Zapraszamy na zabiegi odmładzające, wyszczuplające i pielęgnacyjne oraz bezpłatne konsultacje z najlepszymi specjalistami – zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Szczegóły znajdziecie na www.beautybox.pl, można również o nie dopytać, dzwoniąc pod nr tel. 533-363-657.

Beauty Box by Klinika La Perla
Hotel Dębowa Góra
Nowe Rumunki, 09-520 Łąck
www.beautybox.pl

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji