REKLAMA

Luksus w rozsądnej cenie? Teraz to możliwe – pod Płockiem jest już Beauty Box by Klinika La Perla

REKLAMA

Najlepsze zabiegi relaksacyjne, poprawiające naszą kondycję. Medycyna estetyczna na najwyższym poziomie, wykonywana przez doświadczonych lekarzy. Piękne wnętrza w pięknym otoczeniu. Właśnie to zobaczymy w Beauty Box by Klinika La Perla SPA, która właśnie otwiera się w Hotelu Dębowa Góra.

Klaudia Butkiewicz, główny kosmetolog Kliniki La Perla
Klaudia Butkiewicz, główny kosmetolog Kliniki La Perla

Wraz z rozwojem kosmetologii i medycyny estetycznej, coraz więcej osób korzysta z możliwości opóźnienia efektów starzenia, uzyskania wymarzonej figury czy zlikwidowania defektów, które osłabiają poczucie własnej wartości. Od kilku lat obserwujemy w związku z tym powstawanie miejsc, związanych z tego typu usługami. W Płocku i okolicy jest już ich sporo, teraz w hotelu Dębowa Góra, w Nowych Rumunkach, powstało kolejne, choć zupełnie unikalne pod względem jakości usług estetycznych – SPA sygnowane marką La Perla. Co oferuje swoim klientom i dlaczego jest wyjątkowe?

PowiązaneTematy

– Jesteśmy jednym z oddziałów Kliniki La Perla, która na rynku istnieje już od ponad 15 lat – mówi Klaudia Butkiewicz pełniąca obowiązki managera w nowym SPA oraz główny kosmetolog Kliniki La Perla. Wyjątkowy jest sam pomysł na to miejsce. – Beauty Box by Klinika La Perla to pierwsze tego typu SPA z zabiegami najwyższej jakości, ale – co chcemy podkreślić – w bardzo dobrej cenie, przy zachowaniu doświadczenia i jakości La Perli – mówi główny kosmetolog kliniki.

Jak tłumaczy, inspiracją do powstania nowej marki była chęć dzielenia się skutecznymi sposobami na zatrzymanie młodości z szerokim gronem klientów. – Nasze SPA będzie oferowało autorskie rytuały pielęgnacyjne – Beauty Box, na twarz i ciało, pełną gamę masaży oraz zabiegi z zakresu kosmetyki hi-tech i medycyny estetycznej – opisuje pani Klaudia.

– To, co nas wyróżnia, to że jesteśmy bardzo kompleksowym miejscem, gdzie dba się o urodę. Można u nas wykonać nieinwazyjne zabiegi, zrelaksować się, przyjechać na weekendowy odpoczynek, a można także wykonać najbardziej zaawansowane technologicznie zabiegi z zakresu kosmetologii, jak i medycyny estetycznej. Nie ma takiego drugiego miejsca, gdzie można sobie zrobić manicure czy pedicure, a jednocześnie np. nieinwazyjną liposukcję – uśmiecha się Klaudia Butkiewicz.

Beauty Box by Klinika La Perla
Beauty Box by Klinika La Perla

Ze względu na piękne otoczenie, SPA Beauty Box faktycznie jest idealnym miejscem na weekendowy wypoczynek z rodziną lub spotkania biznesowe. Owszem, widać luksus i nowoczesność, jednocześnie jest jednak przyjaźnie, wchodząc nie czujemy się onieśmieleni.

– W hotelu Dębowa Góra do dyspozycji klientów będzie sześć gabinetów zabiegowych – wyjaśnia kosmetolog. – Nie będziemy wykonywać jedynie zabiegów, wymagających bloku operacyjnego, natomiast wszystkie pozostałe zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej – jak endormologia, lasery, zabiegi redukujące tkankę tłuszczową czy modelujące sylwetkę – będą u nas dostępne – mówi Klaudia Butkiewicz.

– Dostępne będą zabiegi, wykonywane przez naszych doświadczonych lekarzy, które są u nas hitami jeśli chodzi o medycynę estetyczną, jak Liposonix, Ultraformer czy Ulthera. Dają one efekty porównywalne z chirurgią plastyczną, a nie naruszają ciągłości skóry. Oznacza to, że po zabiegu możemy normalnie wrócić do pracy, bez konieczności rekonwalescencji – wyjaśnia kosmetolog.

Beauty Box by Klinika La Perla
Beauty Box by Klinika La Perla

Na czym konkretnie polegają te zabiegi? – Liposonix reklamujemy jako 1 zabieg – 1 godzina – 1 rozmiar mniej. W ciągu jednego zabiegu możemy bowiem pozbyć się ok. 2,5 cm tkanki tłuszczowej. To nieinwazyjny, sprawdzony i bezpieczny zabieg, który wyszczupla bez ingerencji chirurga czy konieczności stosowania rygorystycznej diety i ćwiczeń. Stosujemy go przede wszystkim na brzuch i talię, uda, bryczesy oraz pośladki. Ten sprzęt posiadają tylko dwie kliniki w Europie – wyjaśnia pani Klaudia.

Ultraformer III to natomiast amerykański wynalazek, wykorzystujący silnie skoncentrowaną wiązkę ultradźwięków. Docierają one do głębokich warstw skóry (do 8 mm) i tam podgrzewają tkankę nawet do 55 stopni. Skóra dzięki temu wygładza się i napina, dając efekty jak przy liftingu. Co istotne, możemy poddać się temu zabiegowi nie tylko na twarz, ale i na problematyczne fragmenty ciała, jak przedramiona, dekolt, wewnętrzna część ud czy brzuch. Ultradźwięki redukują również tkankę tłuszczową, co przy okazji pozwala wyszczuplić obszary poddawane zabiegowi. Ważna informacja dla tych osób, które obawiają się bólu – zabieg jest szybki i mało bolesny. Np. zabieg na twarz trwa jedynie 30 minut.Beauty Box by Klinika La Perla
Beauty Box by Klinika La Perla

Ostatnia z wymienionych przez panią Klaudię technologii, czyli Ulthera, również wykorzystuje energię ultradźwięków. – Służy do bezinwazyjnego liftingu skóry twarzy, szyi i dekoltu, w efekcie czego skóra zostaje widoczne odmłodzona  – tłumaczy kosmetolog La Perla. – Po zabiegu zauważymy np. wyraźne uniesienie górnych powiek, ale efekt liftingu w postaci podniesienia i zwiększenia napięcia skóry można także osiągnąć na policzkach, linii żuchwy czy podbródku – dodaje. – Ważne jest to, że nasze zabiegi po pierwsze są wykonywane wyłącznie przez doświadczonych lekarzy, a po drugie, choć nie są tanie, wystarczają naprawdę na długo, efekt ostateczny widoczny jest po trzech miesiącach od wykonania zabiegu, a utrzymuje się około 3 lat – zapewnia Klaudia Butkiewicz.

Dla osiągnięcia maksymalnych efektów zabiegów, konieczna jest współpraca ze strony pacjenta. – Na przykład decydując się na zabieg redukujący tkankę tłuszczową, musimy być świadomi tego, że powinniśmy utrzymywać lekkostrawną dietę, ponieważ wątroba jest dość mocno obciążona, trzeba pić dużo wody i uprawiać chociaż minimalną aktywność ruchową, aby wspomóc wydalanie tkanki tłuszczowej. Nie zrobimy za pacjenta wszystkiego, dlatego dużą wagę przykładamy do konsultacji i wywiadów około zabiegowych, aby wyszedł świadomy tego, jak ma o siebie dbać i jak może sobie pomóc – podsumowuje pani Klaudia.

To bardzo istotne – do kliniki nie można przyjść z propozycją konkretnego zabiegu, który na przykład wykonała nasza sąsiadka, lecz z problemem, na który lekarze i kosmetolodzy znajdą najlepsze rozwiązanie.

Beauty Box by Klinika La Perla
Beauty Box by Klinika La Perla

Co jeszcze wyróżnia Beauty Box by Klinika La Perla? Otóż znajdziemy tam kosmeceutyki, które są produkowane w polskim laboratorium specjalnie dla kliniki. Wysokiej jakości preparaty mają  zapewnić najlepsze nawilżanie skóry i efekty odmładzające. – Te produkty wspierają efekty zabiegów medycyny estetycznej i kosmetologicznych, stosujemy je w trakcie zabiegów, ale także zalecamy ich stosowanie w codziennej pielęgnacji  domowej – wyjaśnia główny kosmetolog La Perla.

Dlaczego warto odwiedzić Beauty Box w Hotelu Dębowa Góra? To zdecydowanie piękna, klimatyczna okolica, nastrojowe i estetyczne wnętrza, najnowszy sprzęt oraz profesjonalizm, który zauważalny jest na każdym kroku.

Zachęcamy do odwiedzenia tego miejsca już w najbliższy weekend, od 21 do 24 lipca – podczas dni otwartych, w trakcie których dostępne będą:

  • bezpłatne konsultacje ze specjalistami,
  • bezpłatne zabiegi pokazowe,
  • atrakcyjne promocje, aż -30% na wszystkie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej!
  • loteria wizytówkowa z atrakcyjnymi nagrodami,
  • bezpłatne wejście do strefy wellness i groty solnej dla klientów SPA,
  • specjalne menu lunchowe z myślą o kobietach w restauracji hotelu.

Warto wcześniej zarezerwować miejsce pod numerem telefonu: 533-363-657.

Beauty Box by Klinika La Perla
Hotel Dębowa Góra
Nowe Rumunki, 09-520 Łąck
www.beautybox.pl