REKLAMA

Kursy zawodowe dla chętnych do pracy w rafinerii

REKLAMA

Jeśli chcecie swoją przyszłość związać z rafinerią, teraz jest okazja, by zrobić krok w tym kierunku. PKN ORLEN organizuje Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe, które przygotują kandydatów do pracy na instalacjach produkcyjnych w rafineriach i kompleksach petrochemicznych.

Projekt jest realizowany we współpracy z Centrum Edukacji, a na celu ma budowę zaplecza kadrowego, które jest niezbędne do prowadzenia procesów produkcyjnych w PKN ORLEN.

– Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe to sprawdzona metoda nauczania, uwzględniająca podstawę programową kształcenia w zawodach wyłącznie w zakresie jednej kwalifikacji. W ramach realizowanego obecnie przez PKN ORLEN programu, osoby, które ukończą kurs otrzymają świadectwo potwierdzające kwalifikacje w zawodzie: Technik technologii chemicznej. Zaangażowanie w projekt jest wynikiem analizy sytuacji na rynku pracy i ma na celu zapobieganie powstaniu luki kompetencyjnej, która pojawia się w niektórych grupach zawodowych – wyjaśniają organizatorzy.

Do końca stycznia 2019 roku Centrum Edukacji prowadzi zapisy na następujące kursy:

  • Kwalifikacja K1 (AU.08): Obsługa maszyn i urządzeń przemysłu chemicznego
  • Kwalifikacja K2 (A.56): Organizacja i kontrolowanie procesów technologicznych w przemyśle chemicznym.

Kwalifikacyjne kursy zawodowe są organizowane w formie zaocznej – zajęcia odbywają się co najmniej raz na 2 tygodnie przez 2 dni. Mogą w nich uczestniczyć wszystkie zainteresowane osoby. Jedynym wymaganiem jest ukończenie 18. roku życia (liczba miejsc uczestników ograniczona).Kursy kwalifikacyjne to oferta skierowana do osób poszukujących możliwości zmiany zawodu – ukończenie kursu w wersji podstawowej i rozszerzonej daje szansę na podjęcie pracy w PKN ORLEN.

Więcej informacji i zapisy dostępne na stronie centrumedukacji.pl.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU