Kolizja w miejscowości Srebrna. Mogą występować utrudnienia w ruchu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

– Dwa samochody stoją na ulicy w drodze do Srebrnej – alarmuje nasz czytelnik. – Doszło chyba do poważnej kolizji – dodaje po chwili zaniepokojony. Na miejscu mogą występować utrudnienia w ruchu.

Jak podaje nasz czytelnik, do zdarzenia doszło w czwartkowe południe. Na drodze do miejscowości Srebrna (powiat płocki) zderzyły się ze sobą dwa pojazdy – samochód ciężarowy i osobowy. – Nie wygląda to dobrze, osobówka jest wyraźnie zniszczona – opisuje czytelnik przesyłając zdjęcia.

By ustalić szczegóły zdarzenia skontaktowaliśmy się z płocką policją. Ta nie ma jeszcze informacji dotyczących zdarzenia. – Nie może to być poważna kolizja, bo nie mamy o niej informacji – mówi w rozmowie z nami Jarosław Ostrowski z płockiej komendy. – Brak zgłoszenia często oznacza, że to stłuczka, w której kierowcy sami się “dogadają” – odparł po chwili.

Jak wynika z relacji czytelnika, na miejscu może jednak dochodzić do utrudnień w ruchu.

Podziel się:

9 komentarzy

 1. Jechałam za tym mercedesem facetowi pękła opona widziałam na własne oczy jak zaczęło nim rzucać,ale pięknie udało mu się samochód wyprowadzić z takiej opresji i przekoziołkować w robię niż zrobić komuś krzywdę,pan był w lekkim szoku.najwazniejsze ze nikt nie ucierpiał.

  • Pan mercedesa cały i zdrowy i widać że nic mu się stało. Szybka reakcja Pana z dostawczego Opla i Mercedes ściągnięty z drogi w ciągu 10 minut żeby nie utrudniać drogi. Brawa dla Panów. Na drodze nigdy nic nie wiadomo ważne by nie wpaść w panikę. Pozdrawiam.

 2. Opel przyjechał do pomocy najwidoczniej koledzy, szybka akcja Mercedes ściągnięty z drogi posprzątane pozamiatane, utrudnienia trwaly maksymalnie 30min. Czas się nauczyć samemu radzić a nie mało wiele co i już policja karetka itp. niepotrzebnie. Groźnie wyglądało ale panowie sobie dali radę. Brawo

 3. Sodoma i gomora na tej trasie a policja jak zwykle za biurkami. W zeszłym roku tylko raz widziałem nieoznakowanych w Sikorzu a powinni być na tej trasie codzienne. Strach tamtędy jeździć.

 4. (Zaniepokojony czytelnik???)sprawdzić najpierw stan emocjonalny czytelnika za Gostyninem jego bieliznę a później puszczać newsa

 5. Widać, że auto typu Coupe i dresowe spodnie z trzema paskami nie zawsze idą w parze z umiejętnościami kierowcy haha :)

  • Opel przyjechał do pomocy najwidoczniej koledzy, szybka akcja Mercedes ściągnięty z drogi posprzątane pozamiatane, utrudnienia trwaly maksymalnie 30min. Czas się nauczyć samemu radzić a nie mało wiele co i już policja karetka itp. niepotrzebnie. Groźnie wyglądało ale panowie sobie dali radę. Brawo

  • Pani Janino, dla Pani informacji i tych głupich zabobonów kolega z trzema paskami był z dostawczego Opla nie mercedesa.

 6. Jak to zderzyły się dwa samochody skoro dostawczy Opel jest nienaruszony? Mistrza kierownicy z Mercedesa poniosła fantazja, sam się rozbił i zatrzymał się na szczęście przed Opelm nie wyrządzając nikomu innych szkód.

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji