Klasyki z gwiazdą przyjechały do Płocka

REKLAMA

W Płocku ponownie odbyła się impreza motoryzacyjna „Mercedesem po Wiśle”, w której podziwiać mogliśmy klasyki i nowości spod znaku Mercedesa. To już 16. edycja tego wydarzenia.

W tym roku gościem specjalnym eventu, który odbywał się w dniach 31 maja-2 czerwca, był Robert Złotkowski – Mistrz Świata w kickboxingu i trener wielu gwiazd. Nie zabrakło też, oczywiście, głównych bohaterów, czyli kilkudziesięciu modeli marki Mercedes, które ustawiły się m.in. na Zamku Książąt Mazowieckich czy Wzgórzu Tumskim.

Do Płocka przyjechały m.in.: Mercedesa 170 W25 kabriolet C z roku 1934 (polska premiera tego egzemplarza), zaprezentowane zostały także Mercedesy G-klasa z różnych okresów 40-letniej produkcji, między innymi 230GE G-Classic z limitowanej edycji 300 egzemplarzy wyprodukowanych na 10-lecie w roku 1989, który nosi numer 223. Zobaczyć mogliśmy też klasyczne kabriolety, sportowe coupe i limuzyny, łącznie około 100 egzemplarzy aut.

PowiązaneTematy

Partner wydarzenia, Mercedes Benz Auto Forum, zaprezentowało najnowsze modele marki Mercedes-Benz: G500, GLA, A-klasa w wersji sedan.