REKLAMA

Kibice, wesprzyjcie Wisłę Płock w ostatnim meczu sezonu! Są vouchery, będzie przemarsz!

REKLAMA

Stowarzyszenie Sympatyków Klubu Wisła Płock zaprasza wszystkich, którzy chcą wesprzeć płockich piłkarzy w grze o utrzymanie w Ekstraklasie, do udziału w najbliższym meczu – 18 maja. Przed spotkaniem odbędzie się zbiórka na Starym Rynku i przemarsz na stadion.

Po wtorkowym meczu z Górnikiem Zabrze, płoccy piłkarze z większą nadzieją patrzą na tablicę Ekstraklasy. Jednak zagrożenie spadkiem nadal istnieje, dlatego mecz 18 maja z Zagłębiem Sosnowiec na stadionie przy ul. Łukasiewicza 34 jest tak ważny.

– Z tego względu chcemy gorąco zachęcić wszystkich do wspierania naszego zespołu w tym ważnym momencie. Zapraszamy więc wszystkich kibiców na wspólny przemarsz ze Starego Rynku na stadion! – zachęca Stowarzyszenie Sympatyków Klubu Wisła Płock.

Zbiórka na Starówce zaplanowano 18 maja o godz. 13.30. Będzie też niespodzianka – dla 1000 kibiców przewidzianych jest 1000 voucherów oraz 1000 koszulek. Zestaw voucher + koszulka będzie możliwy do kupienia za 20 zł podczas dyżurów w siedzibie SSKWP.

Voucher będzie można wymienić na bilet meczowy w kasach na stadionie lub w galerii, zaś odbiór koszulek odbędzie się na Starówce bezpośrednio przed rozpoczęciem przemarszu. Do odbioru koszulki będzie upoważniał tylko i wyłącznie talon. Organizatorzy zalecają, aby ci, którym nie uda się zakupić zestawu, ubrali się w barwy klubu Wisła Płock.Voucher można kupić już dzisiaj, 15 maja, w godz. 16-18. Sklepik w siedzibie SSKWP w przyszłym tygodniu będzie otwarty w następujące dni:

  • poniedziałek 16:00-18:00
  • wtorek 17:00-19:00
  • czwartek 17:00-19:00
  • piątek 16:00-18:00.

– Pożegnajmy godnie ten sezon! – zachęca Stowarzyszenie Sympatyków Wisły Płock, a my się do nich dołączamy.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. kibic says:

    Wsparcie dla trampkarzy ???, z takim przemarszem ???, chyba dla śmiechu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU