REKLAMA

Darmowe półkolonie językowe dla młodych płocczan

REKLAMA

W drugiej połowie sierpnia młodzi płocczanie będą mogli skorzystać z kolejnej edycji programu „Wakacje z ORLENEM”. W Płocku odbędą się dwa turnusy darmowych półkolonii językowych. Wnioski można składać tylko do dzisiaj.

20 sierpnia rozpocznie się w Płocku pierwszy turnus darmowych półkolonii językowych, których sponsorem jest PKN ORLEN. Koncern wraz z Centrum Edukacji GRUPA ORLEN organizuje półkolonie w ramach projektu „Wakacje z ORLENEM”. W organizacji atrakcji biorą udział także Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock, Stowarzyszenie Edukacji Kulturalno-Artystycznej i Nauki, Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Źródło”.

Bezpłatne półkolonie językowe dla 50 dzieci odbędą się w dwóch turnusach w sierpniu. Pierwszy z nich w dniach 20-24, a drugi od 27 do 31 sierpnia w godzinach od 8 do 16. Program półkolonii obejmuje zajęcia sportowe, kulturalne i survivalowe.

Zajęcia będą odbywały się nie tylko poprzez naukę, ale także zabawę na świeżym powietrzu. Nauczyciele zaplanowali między innymi lekcje o najpopularniejszych postaciach i bajkach. Dzieci poznają słownictwo wykorzystywane przy różnych potrawach, opisach wyglądu zewnętrznego, a także zasady użycia czasowników „have got” i „can”.

Z innych atrakcji, będzie lekcja tworzenia portretów, wizyta w escape roomie „Tkalnia Zagadek”, gry ruchowe i integracyjne w terenie, spektakl i warsztaty aktorskie oraz warsztaty fotograficzne. Podczas półkolonii dzieci poznają słownictwo ważne do poruszania się po najważniejszych miejscach w Polsce i Wielkiej Brytanii.W programie półkolonii znajduje się także nauka tworzenia pocztówek, słownictwa i zwrotów związanych ze sportem, struktury „would like to” oraz nazw zawodów. Dzieci będą miały okazję też odgrywać scenki sytuacyjne.

O kwalifikacji dziecka do udziału w półkoloniach decyduje kolejność składanych wniosków. Karty zgłoszeniowe wraz z oświadczeniem o wykorzystaniu wizerunku uczestników półkolonii oraz szczegółowe informacje, w tym Regulaminy udostępnione są na stronie internetowej. Rekrutacja na półkolonie (przyjmowanie kart zgłoszeniowych) będzie trwała w dniach 19 i 20 lipca w godzinach 16:00 – 19:00 w Domu Technika PKN ORLEN S.A. ul. Kazimierza Wielkiego 41. Zajęcia odbędą się w główniej mierze w siedzibie Centrum Edukacji GRUPA ORLEN, ul. Kobylińskiego 25. Podczas półkolonii organizator zapewnia dzieciom zbilansowaną dietę w postaci jednodaniowego obiadu oraz podwieczorku.

W tym roku z programu „WAKACJE z ORLENEM” ma skorzystać aż 500 dzieci. O finansowanych przez PKN ORLEN projektach wakacyjnych można poczytać na stronie Internetowej partnerów. Znajdują się tam także regulaminy i terminy składania wniosków oraz karty zgłoszeniowe wraz z oświadczeniem o wykorzystaniu wizerunku uczestników półkolonii, a także szczegółowe informacje są udostępnione na stronach: Centrum Edukacji, Wisy Płock, Stowarzyszenia Źródło i Stowarzyszenia Edukacji Kulturalno – Artystycznej i Nauki.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Anonim says:

    ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU