Bezpłatne przedstawienie dla seniorów. W czwartek wejściówki!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Od 12 kwietnia seniorzy mogą odbierać bezpłatne wejściówki na przedstawienie „Jedyna miłość Oskara”. Wystąpią w nim artyści Teatru Muzycznego „Wit-Wit” z Gliwic.

Tym razem płocki koncern zaprasza na komediofarsę „Jedyna miłość Oskara”, które odbędzie się 16 kwietnia, w poniedziałek, o godzinie 13 na deskach sceny Spółdzielczego Domu Kultury w Płocku. Wystąpią artyści Teatru Muzycznego „Wit-Wit” z Gliwic.

Podczas podróży poślubnej Oskara – szanowanego adwokata – i jego żony Małgorzaty, dochodzi do kłótni. Kobieta, urażona zachowaniem męża, niespodziewanie opuszcza hotel i postanawia resztę wakacji spędzić sama. Oskar natomiast po całym zajściu wybiera się do hotelowego baru, aby utopić smutki w kieliszku. Po kilku głębszych, płacąc rachunek barmanowi nie zauważa, że z jego portfela wypada wizytówka. Wizytówka należy do znanego reżysera filmowego Jana Krygiera, dawnego klienta Oskara.

Tymczasem w barze pojawia się Ilona – prowincjonalna aktorka. To ona podnosi wizytówkę, którą zgubił Oskar. Ilona i jej koleżanka Monika postanawiają zrobić wszystko, aby poznać słynnego reżysera. Do swej intrygi wciągają barmana. Nieświadomy adwokat ulega urokowi kobiet. Niespodziewanie w hotelu pojawia się właściciel wizytówki Jan Krygier. Na nieszczęście Oskara, powraca również stęskniona żona – Małgorzata.

Zainteresowanych losami bohaterów zapraszamy po odbiór bezpłatnych wejściówek do SDK PSM L-W przy ul. B. Krzywoustego 3 w czwartek, 12 kwietnia. Zaproszenia wydawane będą od godziny 12 do wyczerpania limitu. Jednocześnie informujemy, iż jedna osoba może otrzymać maksymalnie dwie wejściówki.

Szczegółowy regulamin projektu dostępny jest do wglądu w Spółdzielczym Domu Kultury PSM L-W oraz na stronie internetowej pod adresem www.psmlw.pl.

​ORLEN DLA PŁOCKA – KULTURA Z PASJĄ to projekt realizowany z myślą o najstarszych mieszkańcach naszego miasta. Jego inauguracja odbyła się w marcu w Spółdzielczym Domu Kultury Płockiej Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko – Własnościowej. Wówczas widzowie mieli okazje zobaczyć muzyczne, rozśpiewane przedstawienie pt. „Szesnaście róż”. Spektakl w wykonaniu Katarzyny Anzorge – związanej niegdyś z płockim teatrem i ulubienicą publiczności, a także aktorką znaną m.in. z seriali „Egzamin z życia” i „Ojciec Mateusz” – spotkał się z entuzjastycznym, ciepłym, serdecznym odbiorem publiczności.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji