REKLAMA

36-latek powiesił się. W ostatniej chwili odcięli go policjanci

REKLAMA

Mieszkaniec gminy Stara Biała zadzwonił w nocy na numer alarmowy 112 informując, że chce popełnić samobójstwo. Policjanci ustalili skąd dzwonił desperat i pojechali na miejsce. Tylko dzięki ich szybkiej akcji, zdołali uratować życie mężczyzny.

Do zdarzenia doszło w nocy z 8 na 9 sierpnia w jednej z miejscowości gminy Stara Biała.

– Na numer alarmowy 112 zadzwonił mężczyzna informując, że nie chce już dalej żyć – informuje mł. asp. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku. – Mundurowi natychmiast rozpoczęli ustalenia, dzięki którym mogli namierzyć adres zamieszkania desperata. W budynku, w jednym z pomieszczeń, paliło się światło, jednak nikogo w nim nie było. Mimo wielokrotnych wezwań do otworzenia drzwi, nikt nie reagował – relacjonuje oficera prasowa płockiej policji.

Policjanci zrozumieli, że mężczyzna mógł spełnić swoje zapowiedzi. Wspięli się na balkon domu, jednak przez okno także nikogo nie było widać.– Policjanci szybko wyważyli drzwi balkonowe i zaczęli przeszukiwać pomieszczenia budynku. Na poddaszu odnaleźli desperata i szybko odcięli sznur. Po udzielonej pomocy przedmedycznej przez policjantów, mężczyzna zaczął oddychać – wyjaśnia mł. asp. Marta Lewandowska.

Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, które przewiozło 36-letniego mężczyznę do szpitala. Jak stwierdzili lekarze, o jego przeżyciu zdecydowały sekundy.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 6

 1. O czym wy piszecie says:

  a który Bóg bo nie wiem, o którym mówicie jaka wiara?

 2. Ja says:

  Wiara i Bóg, albo wódka :))))) biedne masz życie, jak masz tylko taka alternatywę

 3. Maria says:

  Jakby chciał popełnić samobójstwo nie dzwoniły na 112.

 4. hen says:

  Nie rób sobie krzywdy. Zawsze znajdzie się jakieś wyjście z ciężkiej sytuacji.

  • Mmm says:

   Ciezko znalezc wyjscie z sytuacji, jak nawet na wlasnym patrnerze nie mozna polegać, i jest się samą ze swoimi problemami, zalami, nie ma z kim porozmawiać, wyzalic sie poradzic. Dom, dzieci, człowiek na głowie staje zeby kazdemu dogodzic a i tak dostaje mu sie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU