Zgłoś się do Płockiej Rady Seniorów

0

Jesteś aktywnym seniorem? Masz ciekawe pomysły na ulepszenie życia osób w wieku 60+ w Płocku? A może znasz osobę doświadczoną w działalności na rzecz seniorów? Do 27 października można zgłaszać kandydatury do Płockiej Rady Seniorów.

Już niebawem Prezydent Płocka powoła przedstawicieli organizacji, którzy przez okres najbliższych czterech lat pełnić będą funkcję doradczo-inicjatywną w sprawach, dotyczących płockich seniorów. Kandydat na członka Rady mieć ukończone 60 lat, być czynnym członkiem organizacji, która zgłasza jego kandydaturę, wyrazić zgodę na kandydowanie oraz korzystać z pełni praw publicznych. Mile widziane jest doświadczenie w działalności na rzecz osób starszych. Na wybór wpływ będzie mieć także autorytet kandydata oraz reprezentatywność środowiska.

Pisemne zgłoszenia można składać osobiście lub listownie pod adresem: Centrum ds. Organizacji Pozarządowych, ul. Misjonarska 22, 09-400 Płock z dopiskiem: „PŁOCKA RADA SENIORÓW”. Termin składania kandydatur upływa 27 października o godzinie 10.Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać

Płocki Styl Paulina_Snapseed

Jesień zadomowiła się na dobre, co widać chociażby po strojach płocczan. Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice naszego miasta, aby wybrać osoby, które dostosowały się do zmian w pogodzie nie tylko pod kątem chłodniejszej aury, ale i mody. Zobaczcie kolejny odcinek “Płockiego stylu”.


Ostatnie Informacje