Do poważnego zdarzenia drogowego doszło w Płocku w poniedziałkowe popołudnie. Zderzyły się trzy samochody, droga jest całkowicie zablokowana.
W poniedziałek, 29 maja na ul. Wyszogrodzkiej w Płocku, na wysokości salonu Volkswagena, doszło do wypadku.
– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 15.57 – przekazał nam dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Płocku. – Zderzyły się trzy samochody, ze wstępnych informacji wynika, że trzy osoby zostały poszkodowane – wyjaśnił.
Na miejscu są cztery zastępy straży pożarnej, policja i zespoły ratownictwa medycznego. Droga jest całkowicie zablokowana.
Aktualizacja
O godz. 16.40 otrzymaliśmy informację z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.
– Na ul. Wyszogrodzkiej (DK 62) doszło do zderzenia trzech pojazdów. Jedna osoba doznała obrażeń i została zabrana do szpitala. Ruch w kierunku Słupna odbywa się wahadłowo. Utrudnienia potrwają około godziny – przekazała sierż. szt. Monika Jakubowska z płockiej policji.
Policjanci ustalili, że przyczyną zdarzenia na ul. Wyszogrodzkiej było nieustąpienie pierwszeństwa przez kierującego seatem, który włączając się do ruchu uderzył w kierującego golfem, ten następnie zderzył się czołowo z volkswagenem. Na szczęście nikt nie doznał poważnych obrażeń. Kierujący byli trzeźwi. Ruch odbywa się już bez utrudnień.

