REKLAMA

Zderzenie aut w gminie Brudzeń Duży

REKLAMA

Do kolejnej kolizji samochodów doszło we wtorek w miejscowości Siecień (gm. Brudzeń Duży). Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Jak informują strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Siecieniu, 12 listopada około godz. 13 doszło do kolizji w miejscowości Siecień.

PowiązaneTematy

– Po dojechaniu na miejsce okazało się, że w zdarzeniu uczestniczyły dwa auta osobowe. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów z pojazdów oraz kierowaniu ruchem na drodze. Osoby biorące udział w zdarzeniu nie doznały żadnych urazów i znajdowały się poza pojazdami – wyjaśniają strażacy.W akcji brały udział dwa zastępy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 Państwowej Straży Pożarnej w Płocku, zastęp OSP Siecień, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz policja.

Fot. OSP Siecień
Fot. OSP Siecień
Fot. OSP Siecień

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 12

 1. Sikórz Mieszkanka. says:

  Jakim to trzeba być idiotą żeby pisać takie głupoty na Strażaków z OSP SIECIŃ mam nadzieje że to nie jest osobą z Sikorza.
  Jestem z Wami Druhowie z Siecienia.
  Nic nie jest piękniejsze jak niesienie pomocy drugiemu człowiekowi.

 2. Anonim says:

  Widzę,że niektórych Osp Siecień w oczy kole!!!CIEKAWE dla czego?ZAZDROŚĆ to zły doradca,módl się człowieku abyś nie potrzebował ich pomocy.I zostaw te swoje
  wypociny dla siebie i odczep się w końcu od nich.OSP SIECIEŃ jestem z Wami🚒🚒🚒👏👏👏👏

 3. Anonim says:

  Widzę że niektórych Osp Siecień w oczy kole!!!CIEKAWE CZEMU?ZAZDROŚĆ to zły doradca,módl się człowieku żebyś nie potrzebował ich pomocy.A te swoje wypociny zostaw dla siebie i raz na zawsze odczep się od nich.OSP SIECIEŃ jestem z Wami👏👏🚒

 4. mieszkanka Siecienia says:

  Ależ ty masz wyobrażnię a może jakieś koszmary ci się śnią, srtażaków widzisz z miotłą, w dresach, w łódce na drodze. Hmm, tak się zastanawiam, skąd w tobie tyle jadu w stosunku do strażaków OSP Siecień. Tylko z zazdrości bo im zwyczajnie do pięt nie dorastasz- (wynika to z twoich komentarzy), ani jako człowiek ani chyba strażak, coś mi tu intuicja podpowiada. Wstydz się bo nie wiesz co piszesz i pomód się, żebyś nigdy nie musiał korzystać z pomocy strażaków z OSP Siecień ani ty ani twoi najbliżsi bo życie różne scenariusze pisze i nie obrażaj ludzi z mojej miejscowości prosty człowieczku a jak masz aż takie problemy z sobą to idż może do psychologa- młody jesteś, życie przed tobą, pomóż sobie chłopaku.

 5. Mieszkanka siecienia says:

  panie mieszkancu gminy, jokerze i Nn w jednej osobie, pisze jak widzisz małymi literami, myślę, że i tak tego nie zrozumiesz. Bo jaki rozum takie wypowiedzi. Przemawia przez ciebie zazdrość i niestety prostactwo a brak szacunku dla drugiego człowieka niosacego pomoc innemu człowiekowi to nie podlega żadnemu komentarzowi. Następnym razem podpisz się z imienia i nazwiska bohaterze. Jak jeszcze czegoś nie będziesz wiedział to ci wyjaśnię. Zanim zaczniesz następnym razem pisac swoje mądre komentarze to zastanów się bo po prostu wychodzisz na …… .

 6. Anonim says:

  Myślę że osoba która zamieściła swój negatywny komentarz na temat OSP Siecień jest osobą bardzo przyjazną światu i drugiemu człowiekowi i że wiele robi w życiu dla innych ludzi. Życzę ci sukcesów w życiu obywatelu.

 7. Mieszkaniec Gminy says:

  To dobrze że łódką nie przypłyneli. Do takich zdarzeń to powinny jeździć jednostki z Bądkowa lub Sikorza.

  • Mieszkaniec Gminy says:

   Rzecz dzieje się w Siecieniu, więc nie powinno to dziwić. Liczy się czas reakcji. Gdyby była konieczność, to i łódka tez by był użyta jak sądzę. Najważniejsza jest ochrona życia drugiego człowieka. Brawo OSP Siecień!!! pomimo braku strażnicy działacie prężnie i niesiecie pomoc potrzebującym.Tak trzymać!

   • Pkomentator says:

    Prężnie to oni wódę łoją…

  • Joker says:

   Serio? Tylko oni? Widziałem już jedną taką akcję w ich rejonie- do kierowania ruchem w dresach i hełmie.

   • strazak says:

    serio? a w którym samochodzie osp siedziales i jak byłeś ubrany? w garniturze?
    inteligencie powiatowy.

 8. Nn says:

  Po co tam Osp Siecień chyba jedynie do zamiatania drogi bo do niczego innego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU