Zderzenie aut o poranku. „Samochód zawisł nad rowem”

REKLAMA

Do zderzenia dwóch aut osobowych doszło we wtorek rano w Słubicach. Jak informuje OSP KSRG Słubice, jeden z kierowców został przewieziony do szpitala, a sama stłuczka wyglądała dość groźnie.

13 grudnia przed godziną 9 na ul. Płockiej w Słubicach, w ciągu drogi wojewódzkiej nr 575, doszło do zdarzenia drogowego.

PowiązaneTematy

– Na miejscu okazało się, iż doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych – toyoty i opla – relacjonują strażacy z OSP Słubice. – Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący oplem nie zachował należytej ostrożności podczas wykonywania manewru skrętu w lewo, a w tym czasie wyprzedzany był przez toyotę – wyjaśniają.

Doszło do zderzenia, w wyniku którego opel zawisł na przepuście, nad przydrożnym rowem. Na szczęście w pojazdach byli tylko kierowcy, którzy wyszli z aut o własnych siłach. Nie stało im się nic poważnego, ale profilaktycznie kierujący oplem został przewieziony do szpitala. – Do naszych zadań na miejscu zdarzenia należało zabezpieczenie miejsca oraz odłączenie akumulatorów w rozbitych pojazdach – tłumaczą strażacy z OSP Słubice.

Na miejsce zdarzenia oprócz OSP Słubice, przybyli również strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 i nr 3 w Płocku oraz Zespół Ratownictwa Medycznego Falck Iłów i policjanci Komendy Policji w Gąbinie.

źródło: OSP KSRG Słubice