REKLAMA

Zboczeniec z Grabiny. Policja apeluje o zgłaszanie takich przypadków

REKLAMA

Ostrzeżenie dla kobiet z Grabiny i okolic zamieściła we wtorkowym wydaniu „Kryminalnej Siódemki” TVP3. Jak wyjaśniają autorzy programu, w tej miejscowości grasuje zboczeniec, który onanizuje się i obnaża przed kobietami.

Mężczyzna w wieku około 30 lat, opalony – tak opisują zboczeńca kobiety, przed którymi obnażał się i onanizował. Takich przypadków było kilka w ciągu ostatnich miesięcy. Ostatnio zboczeniec gonił przez las 17-letnią dziewczynę.

Jak opowiada w programie nastolatka, zauważyła, że mężczyzna siedzi w krzakach i patrząc na nią, onanizuje się. Zaczęła uciekać. – Bałam się, że może mnie zaatakować – przyznaje.

Policja potwierdza, że o problemie dowiedziała się dopiero z programu w TVP3.– Nie wpłynęło do nas żadne takie zdarzenie. Jeśli takie sytuacje mają miejsce, prosimy o bezzwłoczny kontakt z policją – apeluje sierż. sztab. Marta Lewandowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Cały materiał TVP3 obejrzycie pod LINKIEM.

Zrzut z programu „Kryminalna Siódemka”

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 7

 1. Anonim says:

  znalezc złapac i oddac

 2. jaco says:

  złapac i obciąć siura

 3. Rebi says:

  jak to? to onanistę można dyskryminować i nazywać zboczeńcem a tych pomyleńców z lpbgdt to już nie???? czy to jest ta lewacka równość i szacunek dla różnorodności????

 4. Michał says:

  Chyba tej płockiej transwestyty słucha dla tego z przyrodzeniem na wierzchu lata

 5. Łysy says:

  Wygląda facet przez okno a tam ludzkie pojęcie przechodzi

 6. Łysy says:

  Jak nie było zgłoszeń jak sam dzwoniłem i zgłaszałem Stalo to ustrojowe którejś nocy na przystanku w towarzystwie kilku wyrostkow z przyrodzeniem na wierzchu Miał tylko to szczęście że nie wolno mi się zatrzymywać bo by w paleciarze na psy pojechał

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU