REKLAMA

Zatrzymano sprawcę molestowania w autobusie 14-letniej dziewczynki

REKLAMA

Zaledwie kilkanaście godzin zajęło płockiej policji ustalenie i zatrzymanie sprawcy molestowania niepełnoletniej płocczanki w autobusie komunikacji miejskiej. Okazał się nim Wietnamczyk, posiadający kartę stałego pobytu w Polsce.

Przypomnijmy – do zdarzenia doszło 4 listopada około godz. 20-21 w autobusie linii nr 3 Komunikacji Miejskiej w Płocku. Mężczyzna miał dopuścić się wobec 14-letniej dziewczynki „innej czynności seksualnej” – mi.in. dotykał jej kolan, „ocierał się” o nią. Dziewczynka opowiedziała o zajściu rodzicom, ci udali się na policję. Sprawą zajęła się Prokuratura Rejonowa w Płocku, a płoccy policjanci bardzo szybko ustalili, kim był ów mężczyzna.

PowiązaneTematy

Jak wyjaśnia prokurator rejonowy Norbert Pęcherzewski, 42-letni obywatel Republiki Wietnamu od kilku lat posiada kartę stałego pobytu w Polsce, zatrudniony jest w jednym z płockich lokali gastronomicznych.

– Mężczyzna usłyszał już zarzuty z artykułu 200 paragraf 1 Kodeksu karnego, który dotyczy doprowadzenia osoby małoletniej, poniżej 15. roku życia, do tzw. innej czynności seksualnej. Mężczyzna przyznał się do winy, grozi mu kara od 2 do 12 lat pozbawienia wolności – wyjaśnia prokurator.Sąd zadecydował w czwartek, 7 listopada o aresztowaniu sprawcy na trzy miesiące.

Doprowadził dziewczynkę do „innej czynności seksualnej” w płockim autobusie

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 5

 1. jon says:

  niech zamkna tych ktorzy urzadzaja wybory miss nastolatek.

 2. Łysy says:

  Może chop nanotechnologie z przed wojny na krysztalkach uznał za coś naturalnego, Wietnamczyku nie słuchaj radia koczkodanow , słuchaj tylko radia komercyjnego i swojego rozumu

 3. Pedobear says:

  Żółty zbok.

 4. Mama says:

  Do kamieniołomów z tym zwyrolem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU