REKLAMA

Zakażeni pracownicy administracyjni ORLENU. Dzisiaj kolejne testy

REKLAMA

W czwartek wieczorem dotarła do nas informacja o zakażeniu Sars CoV-2 u dwóch pracowników PKN ORLEN. Koncern potwierdza i dodaje, że sytuacja dotyczy pracowników administracyjnych.

W regionie płockim codziennie docierają do nas informacje o nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. Ponownie dotknął też największego pracodawcę – PKN ORLEN.

– Informujemy, że zgodnie z wdrożonymi procedurami bezpieczeństwa, PKN ORLEN zleciło testy na obecność COVID-19 wśród grupy pracowników administracyjnych Koncernu – przekazało nam biuro prasowe koncernu. – Wykonanie testów ma związek z pozytywnym wynikiem badania u dwóch pracowników administracyjnych spółki w Płocku. Zgodnie z procedurami stosowanymi w PKN ORLEN, wszyscy badani pracownicy pracują zdalnie (home office) do czasu otrzymania wyników swoich testów – wyjaśnia biuro prasowe.

Jak podkreśla, badania dotyczą pracowników administracyjnych Koncernu, obecna sytuacja nie ma więc wpływu na bezpieczeństwo pracowników Zakładu Produkcyjnego i ciągłość produkcji.Przypomnijmy, że wśród pracowników administracyjnych ORLENU potwierdzono już koronawirusa w maju br.  Wówczas testy przeprowadzone u pozostałych pracowników były ujemne.

Zakażenie u pracownika biurowego płockiego koncernu. Badani są też inni pracownicy

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. says:

    Czyli jednak najważniejsza jest produkcja. Gdyby nie „waciaki” nie byłoby czym administrować. 🙂🙂🙂

  2. Janusz w kubotach says:

    Ciekawe czemu nie robią testów pracownikom instalacji,tak jak robiło pracownikom kopalni.Pewnie dla tego że kopalnie są nie opłacalne a Orlen daje rządowi kasiorke do rozdawania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU