Zagapił się… Zderzenie trzech aut, dwie osoby ranne

REKLAMA

Do pierwszego wypadku doszło na al. Kilińskiego w Płocku, gdzie zderzyły trzy samochody. Drugi wypadek miał miejsce w Gąbinie, gdzie kierujący autem potrącił mężczyznę na oznakowanym przejściu dla pieszych. Nie zabrakło też kradzieży.

W Płocku, 22 listopada na al. Kilińskiego doszło do zderzenia trzech pojazdów. Policja na miejscu ustaliła, że kierujący samochodem marki Audi, 24-letni mieszkaniec powiatu płockiego, zagapił się. W celu uniknięcia zderzenia z samochodem marki Ford, który jechał przed nim, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie uderzył czołowo w nadjeżdżającego citroena, którym kierował 37-letni płocczanin.

PowiązaneTematy

– Audi następnie uderzyło w Forda, którego wcześniej wyminęło. W wyniku zdarzenia, obrażeń ciała doznali kierowca audi i citroena. Mężczyźni zostali przewiezieni do szpitala, jednak nie mamy informacji, aby ich obrażenia zagrażały życiu – tłumaczy rzecznik płockiej policji Krzysztof Piasek.

Drugi wypadek w tym samym dniu miał miejsce na terenie powiatu, w miejscowości Gąbin. Kierujący samochodem marki Fiat, 38-letni mieszkaniec Warszawy, potrącił przechodzącego na oznakowanym przejściu dla pieszych, a będącego pod wpływem alkoholu, mężczyznę, 47-letniego mieszkańca Gąbina. Kierowca fiata był trzeźwy.

– Pieszy został przewieziony do szpitala, w tym przypadku również nie mamy informacji, aby jego obrażenia zagrażały życiu – tłumaczy rzecznik policji.

Prócz dwóch wypadków, policja odnotowała także kradzież i zniszczenie mienia. Obydwie sytuacje miały miejsce przy ul. Chemików. Złodzieje ukradli trzy spawarki z terenu budowy. Wartość strat wyceniono na ok. 30 tys. zł. Przy tej samej ulicy, w nocy z 21 na 22 listopada ktoś wybił szybę w koparce. Wartość strat oszacowano na około 1,2 tys. zł.