Wyznaj miłość na łamach gazety PetroNews [KONKURS]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Chcesz zaskoczyć ukochaną osobę? W trochę inny sposób powiedzieć, że jest najważniejsza? Bo wyznanie miłości, to nie tylko słowo “Kocham”… jak wiecie. Wspólnie z Galerią Mazovia mamy dla naszych Czytelników propozycję…

W papierowym wydaniu gazety PetroNews, która ukaże się 13 lutego, możecie zamieścić swoje wyznanie miłości i zaskoczyć ukochaną osobę. Formy wyznania mogą być różne. Może to być jedno zdanie, krótki list czy niecodzienne zdjęcie z osobą, której chcielibyście powiedzieć: “Kocham Cię”.

Aby zachęcić Was do tej formy uczczenia dnia świętego Walentego, przewidujemy dla autora lub autorki najpiękniejszego wyznania miłosnego, cenną nagrodę dla dwojga. Galeria Mazovia ufundowała bon zakupowy dla pary o wartości 400 zł!

Jedną stronę papierowego wydania gazety przewidujemy na Wasze wyznania. Oczywiście, nie zapomnijcie się podpisać. Dzięki temu ukochana osoba nie będzie miała wątpliwości, że życzenia są od Was.

Wiemy, że jesteście kreatywni, więc do dzieła… piszcie. A nasz zespół redakcyjny wybierze spośród Waszych miłosnych e-maili to wyznanie miłosne, które zrobi na nas największe wrażenie. Zwycięzcę najpiękniejszego wyznania powiadomimy drogą elektroniczną, opublikujemy informację również w gazecie.

Koniecznie 13 lutego szukajcie papierowego wydania gazety PetroNews w naszych miejscach dystrybucji.

Na najpiękniejsze wyznania miłosne czekamy do 7 lutego. Możecie przesyłać je na adres: lena@petronews.pl.

Podziel się:

Brak komentarzy

    • W gazecie ukażą się życzenia wszystkich osób. Zastrzegamy sobie jedynie prawo do wybrania jednego z kilku życzeń przesłanych przez tę samą osobę.

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji